סרטים חדשים בקולנוע - 11.7

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

הממלכה הסודית

סרט אנימציה בתלת ממד המספר על המאבק המתמשך בין כוחות האור, השואפים להגן על הטבע, לבין כוחות האופל שרוצים להשמיד אותו. כשנערה צעירה מגיעה באופן על־טבעי אל הממלכה הסודית, היא מתחברת עם דמויות מצחיקות וייחודיות כדי להציל את עולמן ואת עולמנו. ביים: כריס וג’.

Epic, ארה”ב 2013, 102 דקות

מתוך "הממלכה הסודית"

מלחמת העולם Z

סרט הזומבים בכיכובו של בראד פיט, שהצליח להעפיל לראש טבלת שוברי הקופות בארצות הברית, למרות התחזיות העגומות שקדמו לצאתו לבתי הקולנוע. פיט מגלם בסרט חוקר לשעבר באו"ם, שבאחד הימים נקלע יחד עם משפחתו לפקק תנועה כבד. הוא מרגיש כי אין מדובר בפקק שגרתי, ואכן עד מהרה מתברר כי וירוס קטלני מתפשט במהירות והופך בני אדם ליצורים פראיים ואלימים במיוחד. הדמות שמגלם פיט נאלצת כמובן לצאת ולנסות להציל את העולם.

World War Z, ארה”ב 2013, 116 דקות

לפני חצות

סרט הנעילה של פסטיבל הקולנוע ירושלים, שיוקרן בנוכחות הבמאי ריצ'רד לינקלייטר, יופץ בבתי הקולנוע מיום שבת. זהו הסרט השלישי בטרילוגיה הרומנטית של לינקלייטר, בכיכובם של ז'ולי דלפי ואיתן הוק ("לפני הזריחה", "לפני השקיעה"). הפעם, תשע שנים לאחר המפגש האחרון עם דמויותיהם של ג'סי וסלין, חוזר הסרט לעקוב אחריהם כשהם כבר בני 40, בזמן חופשה משפחתית שאליה הם יוצאים ביוון. דלפי והוק כתבו את התסריט יחד עם לינקלייטר והיו שותפים בעשיית הסרט.

Before Midnight, ארה”ב 2013, 109 דקות

אגדת שלג

סרט אנימציה קנדי, העוקב אחר שלושה צעירים אסקימואים המחליטים לצאת למסע הרפתקאות מסוכן, לאחר שכל חיות הבר באזורם נעלמו ושבטם נמצא בסכנת רעב. הם יוצאים לחפש את הארץ המובטחת סרילה, שלפי האגדות רק אלו שנשמתם טהורה וכוונותיהם טובות, יוכלו למצוא אותה.

The legend of Sarila, קנדה 2013, 80 דקות

מגודלים 2

אחרי ההצלחה הקופתית הגדולה של הקומדיה "מגודלים" מ–2010, אדם סנדלר חוזר בסרט המשך, לצדם של קווין ג'יימס, כריס רוק ודייוויד ספייד. הפעם, אחרי שהחליט לעזוב את עבודתו כסוכן שחקנים בהוליווד ולחזור עם משפחתו לעיר הולדתו, כדי שילדיו לא יגדלו בטירוף של הוליווד, מגלה לני (סנדלר) שהטירוף אינו מגביל את עצמו לעיר הסרטים בלבד. ביים: דניס דוגאן.

Grown Ups 2, ארה”ב 2013, 101 דקות

המפרץ

סרט אימה המספר על מגפה קטלנית המתפשטת במהירות בעיירה קטנה בארצות הברית, משתלטת על גופותיהם של הקורבנות והופכת אותם למוטציות מפלצתיות. ביים: בארי לוינסון (“לכשכש בכלב”, “איש הגשם”).

THE BAY, ארה”ב 2012, 84 דקות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ