הצצה ראשונה: דניאל רדקליף הוא אלן גינזברג

נחשף קטע ראשון מהסרט "Kill Your Darlings", שהסעיר את פסטיבל סאנדנס עם סצנות סקס הומוסקסואליות נועזות על  משוררי דור הביט: גינזברג, ויליאם בורוז וג'ק קרואק

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

דניאל רדקליף, שממשיך לחפש אחר תפקידים פרוקטיבים שיאפשרו לו להשאיר מאחור את שרביטו של הארי פוטר, מגלם בסרט החדש "Kill Your Darlings" את דמותו של משורר דור הביט אלן גינזברג. הסרט, שחשף כעת הצצה ראשונה קצרה, שב לשנת 1944 ומגולל את מערכת היחסים בין גינזברג, ויליאם בורוז וג'ק קרואק.

הסרט זכה לביקורות נלהבות לאחר שהוצג בפסטיבל סאנדנס, ורדקליף, שמצחצח הפעם מבטא אמריקאי, קטף שבחים על המשחק המדויק ועל הנועזות של סצנות הסקס ההומוסקסואליות (שבינתיים נותרו מחוץ לטריילר). הסצנות הפרובוקטיביות הפכו לשיחת היום בסאנדנס, אך בראיון ל-"MTV News" רדקליף הכריז כי אינו מבין על מה כל המהומה. "אנחנו רגילים לראות סצנות סקס סטרייטיות כל הזמן וזו בהחלט לא הפעם הראשונה שראינו סצנת סקס הומוסקסואלית. אני ממש לא מבין למה סצנה אחת תהיה יותר מפתיעה מהשנייה ולמה שבכלל מישהו יגיב בהלם לסצנת סקס כלשהי".

המבקרים מצידם, היללו את הסרט בכל הזדמנות, וב"גרדיאן" הכריזו שהסרט הוא "הדבר האמיתי, ניסיון יוצא דופן להתחקות אחר תרבות הנגד הספרותית האמיתית הראשונה של אמריקה במאה ה-20". העלילה, בבימויו של ג'ון קרוקידרס האנונימי יחסית, מתמקדת בשלושת היוצרים הצעירים לאחר שחברם המשותף לוסיאן קאר (דיין דהאן, "כרוניקה בזמן אמת") רצח את דיוויד קמרר (מייקל סי.הול, "דקסטר"), מורה לאנגלית וחינוך גופני שעקב אחריו לכל מקום, גם כאשר עבר לארבעה אוניברסטאות שונות. לפי העדויות, קמרר עבר בעקבותיו לניו יורק וכאשר ניסה להטריד אותו מינית, קאר התגונן ודקר אותו ולאחר מכן זרק את גופתו למימי ההדסון. הרצח והסערה התקשורתית שהגיעה לאחר מכן שימשו גם כבסיס לספרם של קרואק ובורוז "ההיפופוטמים התבשלו בבריכות שלהם".

הסרט, שיוקרן בפסטיבל טורונטו הקרוב, יגיע לקולנוע ב-18 באוקטובר.

טיזר טריילר: