חן חדד, עכבר העיר

מותו הפתאומי של ג'יימס גנדולפיני היכה את התעשייה בתדהמה לפני יותר מחודש והיום (רביעי) נחשף טריילר חדש לסרט בכיכובו, הראשון מבין שני סרטים שצילם לפני מותו וטרם פורסמו. גנדולפיני, שמת בגיל 51 כתוצאה מהתקף לב, הספיק להצטלם לדרמה הקומית הרומנטית "Enough Said" בה הוא מככב לצד ג'וליה לואיס דרייפוס ("סיינפלד", "Veep").» הרגעים הגדולים של ג'יימס גנדולפיני

הסרט, שיושק לראשונה בחודש הבא בפסטיבל הקולנוע של טורונטו, מעניק הצצה לחייה של אווה, אם רווקה (לואי-דרייפוס) שמתחזקת קריירה כמסז'יסטית ומבלה את ימיה בחרדה מהרגע שבו בתה תעזוב את הבית לקולג'. היא פוגשת את אלברט, גבר מקסים ואב לבת (גנדולפיני), שכמוה, מתמודד עם בית ריק. בעוד מערכת היחסים ביניהם הולכת ופורחת, אווה מגלה שאחת הלקוחות החדשות שלה (קתרין קינר) היא אשתו לשעבר של אלברט, שלא חוסכת ממנה פרטים על התיעוב שהיא חשה לאקס וגורמת לאווה לפקפק בקשר הרומנטי.

פרידה מכוכב ענק. הטריילר:

למרות שגם לואיס דרייפוס וגם גנדולפיני השאירו חותם עצום על המסך הקטן עם "סיינפלד" ו"הסופרנוס", הכוכבת סיפרה בראיון ל"לוס אנג'לס טיימס" שפגשה אותו בפעם הראשונה רק עם תחילת הפקת הסרט. "חיבבתי אותו מיד", אמרה, "מה שהיה מרתק בעיניי הוא שגנדופליני שונה מאוד מדמותו של טוני סופרנו, ובחיים האמיתים קרוב הרבה יותר לדמויות שהוא מגלם בקולנוע, עם הרבה נדיבות ומתינות". במהלך הראיון לואיס דרייפוס התקשה לדבר על הכוכב בזמן עבר וסיפרה עד כמה היא שמחה שהצופים יזכו לראות את הצד הרך שלו בסרט החדש. "הוא מספק תצוגת משחק יוצאת דופן והוא פשוט נפלא" אמרה.

ההפצה הרשמית של הסרט תיערך בארצות הברית ב-20 בספטמבר ובמושכות הבימוי אוחזת ניקול הולופסנר, שביימה פרקים בסדרות כמו "עמוק באדמה", "סקס והעיר הגדולה" ו"מחלקת גנים ונוף", וכתבה את התסריט לשורה של סרטים עצמאים ("Please Give", "חברות עם כסף").

פרט לקומדיה הרומנטית, גנדולפיני יפציע בפעם האחרונה על המסך בסרטו האחרון "Animal Rescue", שחותם בימים אלה את הפקתו. דרמת הפשע, בבימויו של מיקל רוסקאם הבלגי (שסרטו "Bullhead" היה מועמד לאוסקר ב-2012), צפויה להגיע לקולנוע ב-2014.