חדש על המסך: מאט דיימון נגד ג'ודי פוסטר

עתיד העולם לפי מאט דיימון וג'ודי פוסטר ב"אליסיום", כאבי הגדילה של החלום האמריקאי ב"רווח וכאב" ועולמו של המתבגר ב"העולם על פי דנקן"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מאט דיימון מציל את העולם עלילת הסרט "אליסיום" מתרחשת בשנת 2154 ומשרטטת עולם שבו ישנם שני מעמדות חברתיים. המעמד העני של ההמונים שגרים בכדור הארץ ההרוס והקהילה הנבחרת של העשירים שחיה בתחנת חלל בשם "אליסיום". מזכירת ממשלת האליסיום (ג'ודי פוסטר) נוקטת בכל הצעדים כדי למנוע הגירה למקום השליו ולשמר את אורח החיים הנקי והטכנולוגיה הרפואית של התושבים. אולם, למקס (מאט דיימון) יש תוכנית לפרוץ לאיזור ולהציל לא רק את חייו אלא גם את חייהם של מיליוני תושבי כדור הארץ.זהו סרטו השני באורך מלא של הבמאי ניל בלומקאמפ, שסרטו "מחוז 9" זכה לביקורות נלהבות הן מהמבקרים והן מהקהל. » "אליסיום"- מועדי הקרנהמאמני הכושר של מיאמי נכנסים לצרות ב"רווח וכאב"

"רווח וכאב" היא קומדיית אקשן המבוססת על סיפורם האמיתי של קבוצת מאמני כושר אישיים אשר חיים במיאמי בשנות ה-90, ונמצאים באופן מתמיד במרדף אחר "החלום האמריקאי". בדרך להגשמת החלום, הדמויות בסרט נקלעות למגוון פשעים ופלונטרים שמובילים אותם לצרות.

» "רווח וכאב" - מועדי הקרנה

לגלות את "העולם על פי דנקן" דנקן, נער בן 14, יוצא עם אחותו, אמו ובן זוגה המפוקפק לחופשת הקיץ המסורתית שלהם. דנקן מתקשה לייצר קשר עם הקרובים אליו ומסתגר עמוק בתוך עולמו הפנימי. מפגש מקרי עם אוון, מנהלה של פארק המים השכונתי, פותח אותו אל העולם שבחוץ. "העולם על פי דנקן" הוא סיפור התבגרות מרגש ומצחיק של ילד ומשפחתו במהלך קיץ אחד בלתי נשכח.» "העולם על פי דנקן" - מועדי הקרנה

בקרוב: סרטו החדש של מישל גונדרי

מישל גונדרי חוזר, והפעם מביא את גרסתו לספרו הקלאסי של בוריס ויאן, "צל הימים". בסגנון מלא דמיון והומור מגולל גונדרי סיפור לכאורה מוכר, בחור פוגש בבחורה, בחור מתאהב בבחורה, בחור משיג בחורה, אך בצורה הכי פחות שגרתית שניתן להעלות על הדעת. מככבים בסרט אודרי טוטו, רומן דוריס ועומאר סי. » "צל הימים" - מועדי הקרנה:סיפור מוכר. "צל הימים" (צילום מתוך הסרט)

כתבות מומלצות

מפגינה מול בית המשפט העליון הארה"ב

פסק הדין שביטל את זכות האשה על גופה ראוי לשמש אות אזהרה גם כאן

מחאת הדיור מול הכנסת. הממשלה הנוכחית לא פעלה בנחישות להורדת מחירי הדירות

מי אשם ביוקר המחיה? אלה הנושאים החמים בבחירות הקרובות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל