וודי אלן מגלם סרסור בקומדיה חדשה

אלן, שמשחק לראשונה מזה זמן רב בסרט שלא הוא מביים, נכנס לנעליו של מוכר ספרים המחליט לשכנע את חברו מוכר הפרחים לעשות כסף מהצד

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

וודי אלן הוא אולי האדם האחרון שיעלה בדעתם של הצופים כשהם חושבים על סרסור, אבל זה בדיוק התפקיד החדש שלו בקומדיה "Fading Gigolo" שחשפה כעת טריילר ראשון. על הסרט חתום שחקן הקולנוע ג'ון טורטורו, שכיכב בסרטים רבים של האחים כהן ("ביג לבובסקי", "ברטון פינק"), וביים גם כמה סרטי קולנוע ("רומנטיקה וסיגריות"), והפעם מביים ומככב לצד אלן בתפקיד הראשי.

אלן מגלם מוכר ספרים שמשכנע את חברו מוכר הפרחים לעשות קצת כסף מהצד באמצעות פתיחת סוכנות ליווי. מהר מאוד העסק החדש פורח והעניינים מתלהטים עם הזמנה לשלישיה עם הדמויות שמגלמות שרון סטון וסופיה ורגרה. עם זאת, לא לוקח הרבה זמן עד שהיוזמה של השניים גורמת לכמה וכמה הרמות גבה בקהילה החסידית הניו יורקית באיזור שבו הם מתגוררים.

זו הפעם הראשונה שאלן מככב בתפקיד ראשי בסרטו של במאי אחר מזה עשור, אך בראיון לאתר "יאהו" הבמאי הסביר שהסיבה לכך היא שפשוט לא מציעים לא תפקידים. "תמיד הייתי פתוח להצעות לככב בסרטים של במאים אחרים, אבל חוץ משתיים או שלוש הצעות ב-30 השנים האחרונות אף אחד לא הזמין אותי לככב בסרט בבימויו. כשטורטורו ביקש ממני לשחק בסרט החדש אמרתי, בטח, למה לא?".

הסרט יושק לראשונה בפסטיבל טורונטו שייערך בחודש הבא, ונבחרת הכוכבים כוללת גם את ליב שרייבר, ונסה פאראדי ובוב באלבן.אני רק ג'יגולו. הטריילר לסרט: