הצצה: הכוכבת של סנסציית הנעורים הבאה

"מפוצלים" מבקש להצליח במקום בו נפלו כל סרטי הנעורים של הקיץ האחרון, ולשחזר את ההצלחה של "משחקי הרעב". לנשק הסודי של הסרט קוראים שיילין וודלי, שמככבת בטריילר הראשון 

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

פרט לשלל המועמדויות שקטף לטקס האוסקר, "היורשים" גילה את השחקנית הצעירה שיילין וודלי, שמגלמת בסרט את בתו הבכורה של ג'ורג' קלוני. וודלי אמנם סומנה במהירות על ידי "ואניטי פייר" כאחת השחקניות המבטיחות של השנה, אולם מאז יציאתו ב-2011 שמרה על פרופיל נמוך במיוחד – עד עכשיו. הכוכבת בת ה-21 קטפה את התפקיד הראשי בסרט החדש "מפוצלים" (Divergent), שמקווה להצליח במקום שבו נכשלו "יצורים יפהפיים", "גוף מארח" ו"בני הנפילים" ולהפוך לסנסציה הקולנועית החדשה שתרכב על הגל של "משחקי הרעב" (שבעצמו נחשב ליורש של "דמדומים").

הסרט, שסיפק את אחד הפאנלים המדוברים בקומיק-קון האחרון חשף סוף סוף טריילר ראשון. העלילה מתרחשת בחברה עתידנית שבה כל נער ונערה שמגיעים לגיל הבגרות מוכרחים לבחור להשתייך לאחד מבין חמישה פלגים על פי אישיותם: כנות, אוריינות, ידידות, אומץ לב והקרבה עצמית. וודלי מגלמת את טריס, שמגלה כי היא לא שייכת לאף אחד מהפלגים אלא "מפוצלת" ומתאימה ליותר מאחד מהם. מהר מאוד היא מבינה שאסור לה לחלוק את המידע הזה עם אף אחד ושהיותה מפוצלת מסכנת את חייה. לצד וודלי, נבחרת הכוכבים כוללת גם קייט ווינסלט, זואי קרביץ, מגי קיו (כוכבת הסדרה "ניקיטה") ותיאו ג'יימס (הלא הוא פאמוק מ"דאונטון אבי").

"מפוצלים", שמסומן כבר עכשיו כלהיט ה-Young Adult הבא (ונושא דמיון לא קטן ל"הארי פוטר" ו"משחקי הרעב"), מבוסס על רב המכר באותו השם פרי עטה של ורוניקה רות'. הדרמה צפויה להגיע לבתי הקולנוע ב-21 במרץ 2014, חודשים ספורים לאחר השקתו של הספר השלישי שיחתום את הטרילוגיה הספרותית המצליחה.

אבא קלוני משמין מנחת. "מפוצלים" - הטריילר: