חדש על המסך: היפהפייה של פרנסואה אוזון

יו ג'קמן בגרסה ההוליוודית של "מי מפחד מהזאב הרע", פרנסואה אוזון אמנותי מתמיד ולאן שלא תסתכלו תראו את ריאן ריינולדס. מבול של סרטים חדשים מגיע לבתי הקולנוע

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

געגועי ל"סופרנוס": "מהלך גורלי"

הסרט "מהלך גורלי" עוקב אחרי שלושה חמושים רעולי פנים, ששודדים דיינר השייך למאפיה. שניים מהם נמצאים שם בגלל הכסף, אבל מנהיג הכנופיה מעוניין בפרס הגדול: כונן מחשב שנמצא במסעדה, ומכיל עדויות על קשרים אפלים בין המאפיה למשטרה המקומית.

בהתפתחות אירועים מפתיעה, מה שאמור היה להיות השוד המושלם מסתבך, והופך לזירת קרב מדממת. כוחות המשטרה שצרים על הדיינר מעלים את מפלס המתח של השודדים, בעוד אנשי המאפיה יעשו הכל כדי שסודותיהם שבכספת לא ייחשפו לעולם.

"מהלך גורלי" מציג קולאז' של אנשי מאפיה, שוטרים מושחתים ובלשים, הסובבים דמות מרכזית אחת, שנמצאת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון.

"מהלך גורלי" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"מהלך גורלי" - טריילר:

פרנסואה אוזון חוזר: "צעירה ויפה"

סרטו החדש של הבמאי נטול המעצורים פרנסואה אוזון מציע מבט מרענן על התנסויותיה הראשונות של נערה במין ובאהבה, דרך ארבע עונות וארבעה שירים. בקיץ, יותר מסקרנות מאשר מאהבה, מאבדת איזבל את בתוליה על חוף הים. את הסוד היא מגלה רק לאחיה הקטן. בסתיו היא נרשמת לסוכנות נערות ליווי, ומתמודדת עם מקרה שטורף את עולמה.

"צעירה ויפה" - כל הפרטים ומועדי הקרנה"צעירה ויפה" - הטריילר:

"מי מפחד מהזאב הרע", הוליווד סטייל: "אסירים"

אב משפחה (יו ג'קמן) שבתו בת השש וחברתה הטובה נחטפו בערב חג ההודיה, יוצא יחד עם בלש משטרה לאתר את החוטף. פרטים חדשים שנחשפים בפני האב מובילים אותו לפעול בניגוד לדעת המשטרה.הוא כולא את החשוד המרכזי במקלט הביתי ומנסה להוציא ממנו באלימות היכן הסתיר את הבנות, עד שהיוצרות מתהפכות והמצב מאיים לצאת משליטה.

"אסירים" - כל הפרטים ומועדי הקרנות

"אסירים" - טריילר:

אני והחבר'ה: "החבר'ה הרעים"

מאפיונר שמסר מידע על המאפיה נאלץ לעבור עם משפחתו לעיירה מנומנמת בצרפת במסגרת התוכנית להגנת עדים. למרות המאמצים הרבים של סוכן ה-CIA סטנספילד (טומי לי ג'ונס) לשמור עליהם, פרד מנזוני (רוברט דה-נירו), אישתו מגי (מישל פייפר) והילדים שלהם, מתקשים שלא לחזור לשבור את סיפור הכיסוי על ידי פתרון בעיותיהם בדרך המשפחתית המסורתית. כך הם מאפשרים לחברי המאפיה למצוא אותם, ונאלצים להתמודד עם כל מי שרוצה לסגור איתם חשבונות ישנים.

"החבר'ה הרעים" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"החבר'ה הרעים" - טריילר:

מיפן באהבה: "לתפוס את אבא"

אם חד-הורית מבשרת לשתי בנותיה המתבגרות כי אביהן, שנטש אותן לפני שנים רבות, נמצא על ערש דווי. היא מבקשת מהן ללכת לבקרו, על מנת שיצלמו עבורה תמונה שלו סובל. מצויידות במצלמה, צריכות כעת שתי הבנות, לצאת אל העיירה ההררית הקטנה שבה הוא חי כדי להיפרד ממנו כהלכה. לדרך הן יוצאות לבושות בבגד פורמלי עם סלסלת שי ענקית, אבל כבר בתחנת הרכבת הראשונה הן עתידות להחליף לבגדי קיץ קלילים. מכאן ואילך תהפוך הרפתקת הדרכים הקטנה למסע לגילוי עצמי, פיוס, הבנה, התבגרות ואהבה.

"לתפוס את אבא" קצר שבחים בפסטיבל ברלין 2013 ובפסטיבל הקולנוע ירושלים 2013, וזכה בפרס הבימוי בפסטיבל סקיפ סיטי.

"לתפוס את אבא" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"לתפוס את אבא" - טריילר:

ישראלי חדש: "עד סוף הקיץ"

מיכל היא אם צעירה שחיה עם בעל בוגדני ועם ילדתה מאיה, המתקשה ללמוד לכתוב. המורה של מאיה רוצה להשאיר אותה כיתה אבל מיכל נאבקת שעד סוף הקיץ מאיה תקרא, תכתוב ותעלה כיתה כמו כולם. אבל הקיץ הקרב צופן בחובו הפתעות רבות עבור המשפחה. חיים, אביה של מיכל שלא נראה מזה 20 שנה, חוזר במפתיע, ואיתו עולים הסודות הכמוסים של המשפחה. הופעתו המחודשת של אביה תעמת את מיכל עם מציאות שאינה ניתנת להדחקה.

"עד סוף הקיץ" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"עד סוף הקיץ" - טריילר:

אימה ביער: "מוות רצחני"

"מוות רצחני" מגולל את סיפורה של מיה, נערה צעירה שיצאה לבלות עם אחיה וחבריו בבקתה בביער מרוחק. בבקתה הקבוצה מגלה את "ספר המתים", ובתמימותם משחררים שדים אפלים אשר חיו בעבר ביער הסמוך. אותם שדים הופכים למתים מהלכים קטלניים, שרצונם היחיד הוא להשתלט על גופותיהם של הנערים. תוך כדי מאבק הישרדות כוחות אפלים משתלטים עליהם, ורק אדם אחד מצליח להישאר בחיים. עכשיו עליו להילחם בכוחות האפלים שהשתלטו על חבריו, ולשחררם לפני שהיה מאוחר מדי.

"מוות רצחני" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"מוות רצחני" - הטריילר:

הגביע הוא שלנו: "הקרב על הרחבה"

"הקרב על הרחבה" הוא האולימפיאדה של רקדני הברייקדאנס, טורניר שנתי שמושך אליו את הקבוצות הטובות ביותר מרחבי העולם, אבל הקבוצה האמריקאית לא זכתה בו מעל ל-15 שנה. ענק ההיפ-הופ והרקדן לשעבר דאנטה רוצה לשים את המדינה שהמציאה את הספורט הזה חזרה על המפה. הוא מגייס את חברו בלייק, מאמן כדורסל לשעבר, ויחד הם מרכיבים את נבחרת החלומות של הרקדנים הטובים ביותר ברחבי ארצות הברית. כשהזמן דוחק ומצב הקבוצה לא משהו, בלייק לא בוחל בשום אמצעי כדי להפוך את 12 הרקדנים לכוכבים שיחזירו לארצות הברית את הגביע.

הסרט קיבל את השראתו מהתחרות האמיתית שמתקיימת מדי שנה בצרפת.

"הקרב על הרחבה" - כל הפרטים ומועדי הקרנה"הקרב על הרחבה" - הטריילר:

אין דבר כזה יותר מדי ריאן ריינולדס: "שוטרים מעולם אחר"

ניק קופר (ריאן ריינולדס) הוא שוטר וותיק שהשתתף בקרב יריות עם שודדי בנק שנמלטו מזירת הפשע, ונהרג בעת מילוי תפקידו. במקום לנוח בשלום על משכבו, לאחר מותו ניק מוצא את עצמו נשאב למערבולת המובילה אותו למחלקת המתים במשטרה, לשם הוא מגוייס בשל ניסיונו במבצעים מיוחדים. לניק מצטרף רוי פולשיפר (ג'ף ברידג'ס), שוטר בעל וותק של לא פחות מ-200 שנה בתחום.

"שוטרים מעולם אחר" - כל הפרטים ומועדי הקרנה

"שוטרים מעולם אחר" - טריילר:

מנועים לכל המשפחה: "טורבו"

טורבו (ריאן ריינולדס) חולם להיות החילזון המהיר בעולם. לאחר תאונה מפתיעה, טורבו זוכה באורח פלא ביכולת לנוע במהירות שלא תיאמן. הוא יוצא למסע יוצא דופן על מנת להגשים את הבלתי-אפשרי ולהתחרות מול נהגי המירוץ הטובים בעולם במירוץ ה"אינדי-קאר". בעזרת צוות המירוצים שלו , טורבו נותן את הכל כדי להוכיח שאין דבר כזה חלום גדול מדי, ואין חולם שהוא קטן מדי . הסרט מוצג בתלת מימד.

"טורבו" - כל הפרטים ומועדי הקרנותטורבו - הטריילר:

פינוקיו שמי, באיטלקית: "פינוקיו"

הגרסה האיטלקית של אגדת הילדים האהובה מחזירה את בובת המריונטה של ג'פטו, פיית השיניים, העורבף הינשוף וצרצר מדבר. "פינוקיו" זכה לשבחים בפסטיבל ונציה האחרון. הסרט מוקרן בדיבוב לעברית

"פינוקיו" - כל הפרטים ומועדי הקרנות

» "פינוקיו" - הטריילר: