איך נראות האורגזמות של לארס פון טרייר?

לארס פון טרייר הבטיח להפשיט את מיטב שחקני הוליווד ואירופה בסרט החדש שלו, "נימפומניה". הפוסטרים שמקדמים את הסרט בהחלט מתחילים לקיים את ההבטחה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בקיץ האחרון, השחקן שיה לה-באף התראיין על התפקיד הבא שלו בסרט "נימפומניה" (Nymphomaniac), של לארס פון טרייר. לה-באף הבטיח שכל מה שקורה בסרט הזה, שהוגדר על ידי כפון טרייר עצמו כיצירה שהיא בין האמנות לפורנו, יהיה אמיתי לחלוטין. "הסרט הזה הוא בדיוק מה שאתם חושבים שהוא", הסביר לה-באף להפינגטון פוסט. "למשל, כבר בתחילת התסריט יש סצנה בה אנחנו עושים סקס על אמת. כל מה שלא חוקי צילמנו באימג'ים מטושטשים. חוץ מזה, כל מה שנראה על המסך נעשה במלואו במציאות". לה-באף הבטיח, ועכשיו פון טרייר מתחיל לקיים. פוסטרים המקדמים את הסרט מציגים את שחקניו ללא בגדים (מן הסתם), נאנחים מעונג כשפניהם מעוותות בצורה שלא משאירה מקום לספק.

"נימפומניה", שייצא לבתי הקולנוע האמריקאים ב-25 בדצמבר, עוקב אחר ההיסטוריה האירוטית של אישה (שרלוט גינסבורג, הכוכבת הקבועה של הבמאי), מתחילת התבגרותה ועד לשיא בשלותה, ומסופרת מנקודת המבט של בעלה. בנוסף לגינסבורג וללה-באף, נבחרת הכוכבים שקפצה על ההזדמנות להתפשט בשם האמנות כוללת את אומה תורמן, סטלן סקרסגרד, ג'יימי בל, קוני נילסן ועוד.

"אני לא יכול להראות סרט על ההתפחות המינית של אשה בלי להראות חדירה. אני יודע שזה משהו שנתפס כמאוד אירופאי, אבל זה לא אומר שזה סרט פורנו. מדובר בסרט המשלב בין הרבה מאוד סקס והרבה מאוד פילוסופיה", סיכם פון טרייר עצמו את השקפתו בנושא, בראיון שהעניק עם תחילת העבודה על הסרט.

שקסית. סופי קנדי

הסיגריה שאחרי. ניקולס ברו ושיה לה-באף

כתבות מומלצות

מפגינה מול בית המשפט העליון הארה"ב

פסק הדין שביטל את זכות האשה על גופה ראוי לשמש אות אזהרה גם כאן

מחאת הדיור מול הכנסת. הממשלה הנוכחית לא פעלה בנחישות להורדת מחירי הדירות

מי אשם ביוקר המחיה? אלה הנושאים החמים בבחירות הקרובות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל