"אנקורמן 2": טריילר ראשון וקמפיין טעים במיוחד

הבמאי של סרט ההמשך ל"והרי החדשות" הבטיח קומדיה טיפשית ככל האפשר, וכל שחקני הוליווד מיהרו להתייצב לתפקידי אורח. צפו בטריילר הראשון ל"אנקרמן 2"

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

סרט המשך לקומדיית הקאלט "והרי החדשות" (Anchorman) הולך ומתקרב, ולרגל חזרתם של נבחרת הכוכבים למסך הגדול, נחשף כעת טריילר חדש ומורחב. כדי שיהיה מה לנשנש בזמן הצפייה בו, ההפקה דאגה גם למהדורה מיוחדת של גלידת בן אנד ג'ריז בטעם באטרסקווטש, שהושקה אמש במסיבת ענק בניו יורק. הסרט המקורי, שהופק בתקציב של 26 מליון דולרים, זכה להצלחה מרשימה למדי ברחבי העולם כשיצא בשנת 2004 וגרף 90 מיליון דולר. כעת, כמעט עשור לאחר מכן, מגיע "והרי החדשות 2", שזכה לשם "Anchorman: The Legend Continues" ומשיב לאור הזרקורים את וויל פארל, סטיבל קארל, פול ראד ודיוויד קואשנר. לצידם ישובו גם כריסטינה אפלגייט, קריסטין וויג, וינס ווהן ולוק ווילסון, כשעל כל הנבחרת הזו שוב מנצחים אדם מקיי כבמאי וג'אד אפאטו כמפיק.

הסרט שמחזיר את האמון בקולנוע

הטריילר החדש עמוס בבדיחות סיליקון, הומואים והומור סלפסטיק בדרכם של נבחרת הכתבים לכבוש את ניו יורק, שם הם מוצאים עבודה חדשה במהדורת החדשות. במאי הסרט לא הסתיר בראיונות שמדובר ב"קומדיה אידיוטית ככל האפשר", אבל הבטיח גם שהסרט יעסוק בהשלכות של הניו-מדיה והחדשות שמשודרות 24 שעות ביממה. "יש לי כמה דברים מעניינים להגיד על זה ובכל זאת לדאוג שהסרט יישאר מטופש", אמר מקיי. הסרט יכלול גם שלל סלבריטאים בתפקידי אורח קצרים, ובהם סשה ברון כהן, קניה ווסט, הריסון פורד, טינה פיי, איימי פוהלר וליאם ניסן.

בואו כבר. "אנקורמן 2" - טריילר:

הסרט ייצא בארצות הברית ב-22 בדצמבר ויופץ בהמשך ברחבי העולם. אפשר רק לקוות שבניגוד לסרט המקורי, שלא הופץ אצלנו, הפעם גם אנחנו נזכה לראות את "והרי החדשות 2" על המסך הגדול.

ללקק את האצבעות. גלידת "אנקורמן 2"