מאחורי הקלעים: הצד הרך של טוני סופרנו

לרגל יציאת "דיברנו מספיק", קומדיה חדשה בכיכובו של ג'יימס גנדולפיני, השחקניות שלצידו מספרות על התפקיד הכמעט האחרון של טוני סופרנו, האיש והאגדה

נועה לוין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נועה לוין, עכבר העיר

בסוף השבוע הקרוב יעלה למסכים הסרט "דיברנו מספיק", קומדיה מעט מרירה העוסקת בזוגיות פרק ב'. ג'וליה לואיס דרייפוס (איליין מ"סיינפלד", "ויפ") מגלמת את אווה, גרושה בגיל העמידה שמגדלת ילדה בת 18, ולא ממש מצטיינת במודעות עצמית. בעוד בתה מתכוננת לעזיבה לקולג', הרצון של אווה לזוגיות מתגבר. במסיבת בית היא פוגשת את אלברט, גבר גדול עם חיוך רחב. הם מתחילים לצאת, אבל המטען האישי שכל אחד מהם סוחב, כמו גם נקודת המבט של חברה חדשה שאווה רוכשת (קתרין קינר), מחבלים במערכת היחסים.

דיברנו מספיק - כל הפרטים ומועדי הקרנותהרגעים הגדולים של גנדולפיני

את אלברט מגלם ג'יימס גנדולפיני, לעד טוני מהסופרנוס, שהלך לעולמו בקיץ האחרון, בגיל 51. מפתה לומר שזהו התפקיד האחרון של גנדולפיני המנוח, אבל האמת היא שהשחקן הצטלם לסרט נוסף, "Animal Rescue", בו הוא מככב לצד נומי רופוס וטום הארדי. הסרט נמצא בעריכה בימים אלו, וצפוי להגיע למסכים במהלך 2014.

בינתיים, "דיברנו מספיק" מציג את גנדולפיני בתפקיד רך, אבהי ואמיתי עד מאוד. בהצצה למאחורי הקלעים של הסרט השחקניות שמככבות לצידו של גנדלופיני מספרות על מערכת היחסים בין הדמויות, העבודה המשותפת, וסגולותיה המיוחדות של אהבה מאוחרת.

"דיברנו מספיק" - מאחורי הקלעים:

דיברנו מספיק - מועדי הקרנות