עכבר העיר

בקיץ 2015 ייצא לאקרנים הסרט "באטמן נגד סופרמן", ולצופים הישראלים תחכה על האקרנים הופעה משמחת במיוחד. השחקנית והדוגמנית גל גדות נבחרה לככב בסרט, בתפקיד אשת העל הכל יכולה וונדרוומן. גדות גברה על השחקניות אלודי יאנג ואולגה קורילנקו, שנחשבו גם הן למועמדות מובילות לתפקיד.

"באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" הינו סרט ההמשך ל"סופרמן: איש הפלדה", בו השתתפה כזכור איילת זורר. הנרי קאוויל יכנס פעם נוספת לגלימה המבריקה של סופרמן, בעוד בן אפלק נבחר לתפקיד באטמן – ליהוק שנתפס כשנוי במחלוקת. זאק סניידר, במאי הסרט, החמיא לגדות בתקשורת האמריקאית וכינה אותה "שחקנית מדהימה עם איכויות קסומות". סניידר אף רמז שיתכן מאוד שגדות תשתתף כוונדרוומן גם בסרטים נוספים – ככל הנראה בהתכוון ל"ליגת הצדק", המקבילה של DC לאוונג'רס של מארוול.

זוהי קפיצה מדרגה עצומה עבור גדות בת ה-28, שתפקידיה ההוליוודיים עד כה הסתכמו בהופעת אורח קצרה אך זכורה היטב ב"דייט לילי" לצד טינה פיי וסטיב קארל, ותפקיד בסרט "בין יום ולילה". את הרושם על הוליוודי גדות הותירה בעיקר בסדרת הסרטים "מהיר ועצבני", שאיבדה השבוע את פול ווקר, אחד הכוכבים המזוהים ביותר עם הסדרה, שנהרג בתאונת דרכים.

דוגמנית עם כוחות על. גל גדות ל-Bella