עכבר העיר

חודשיים וקצת אחרי ששחקן הקולנוע פול ווקר ("מהיר ועצבני") נהרג בתאונת דרכים, מגיע הטריילר לסרט האחרון בו הספיק לככב לפני מותו. ב- Brick Mansions ווקר מגלם את השוטר החשאי דמיאן קולייר. בדטרויט הדיסטופית, מבנים נטושים מאכלסים את הפושעים המסוכנים ביותר. המשטרה שלא הצליחה לרסן את הפשע, בנתה חומת בידוד עצומה מסביב לאזור כדי להגן על שאר העיר. עבור קולייר, כל יום הוא מאבק בשחיתות. עבור לינו (דייויד בל), כל יום הוא מאבק לחיות חיים הגונים. דרכיהם לא היו אמורות להצטלב, אבל כשברון הסמים, טרמיין (RZA) חוטף את חברתו של לינו, בלית ברירה דמיאן מסכים לקבל את עזרתו של ידידו העבריין לשעבר, וביחד הם מוכרים לשים סוף לתכנית זדונית שמטרתה להרוס את העיר כולה. הסרט, שבויים על ידי כרמן דלמאר, יגיע לבתי הקולנוע ב-24 לאפריל.

בנוסף, לאחרונה התבהרו פרטי הצוואה של הכוכב: ווקר הותיר לביתו היחידה, מדו (15), ירושה בגובה של 25 מיליון דולר. מי שיהיה אמון על הוצאת הצוואה לפועל הוא אביו של ווקר, שכבר פנה לבית המשפט בבקשה להעניק לאימו של ווקר, שריל, מעמד של אפוטרופוסית חוקית עבור נכדתה. על פי הצוואה ווקר היה מעוניין שאימו תהיה זו שתשגיח על ביתו במקומו וגם תהיה אחראית לעיזבונו, עד שהבת תגדל. הילדה עצמה מתגוררת כעת עם אמה, רבקה.

חומות של ייאוש. Brick Mansions - טריילר:

אביו של ווקר סיפר לאחרונה בראיון מצולם כי באחת מהשיחות האחרונות שלו עם בנו הוא ניסה להניא אותו ממרוצי המכוניות המסוכנים: "אמרתי לו 'אני אוהב אותך מאוד, אני אוהב את כל המשפחה שלנו. אם יקרה למשהו מאיתנו משהו זה יהיה... עסק קשה. אני רוצה שתבטיח לי שתפסיק עם הפעלולים המסוכנים ושתתכוון לזה, על כל המשתמע מכך. תגיד בסדר'. הוא אמר שהוא מאשר".

"הוא סיפר לי שבתקופה האחרונה הוא הכי מאושר שהיה אי פעם", סיפר אחד מחבריו הקרובים ברנדון בירטל, "זה בזכות היחסים שלו עם הילדה שלו, היא הכניסה המון אור לחייו".

האבא ביקש שיפסיק. פול ווקר (צילום: AP)