תגובות נסערות וחצויות כלפי המראה החדש של רנה זלווגר

זלווגר עצמה הפריכה את השמועות על ניתוחים ואמרה, "אני חיה חיים שונים, שמחים והרבה יותר מספקים עכשיו"

סהר שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סהר שלו

"אני שמחה שאנשים חושבים שאני נראית שונה", הגיבה השחקנית רנה זלווגר ("בריג'יט ג'ונס") אמש למגזין "People". השחקנית, בת 45, הגיבה בעקבות השמועות ברשתות החברתיות שעסקו בפניה ובניתוחים קוסמטיים שעברה. התגובות החלו אחרי שהתייצבה לטקס פרסי הנשים בהוליווד של מגזין "Elle" ופניה נראו שונים מהרגיל.

היא הפריכה את השמועות על ניתוחים ואמרה, "אני חיה חיים שונים, שמחים והרבה יותר מספקים עכשיו, ואני שמחה שאולי זה גם ניכר בפנים שלי... אנשים לא מכירים אותי בשנות ה-40 שלי. אנשים לא מכירים אותי כאשה בריאה. אולי אני נראית שונה. מי לא נראה שונה כשהוא מזדקן?! הא. אני אולי שונה, אבל מאושרת".

רנה זלווגר. מראה חדשצילום: רויטרס

"זה לא בוטוקס או ניתוח", צייצו אנשים בטוויטר, "זו הודעה על מישהו נעדר". ציוצים כאלה ואחרים, יחד עם חרושת שמועות שנפוצו באתרי הרכילות, העלו ספקולציות על ניתוחים פלסטיים שעברה השחקנית, שנעדרה מהמסך מאז 2010. "ברכות על הג'וב החדש" (רמיזה לעבודת הקוסמטיקאי שכביכול עבד על פניה) או ביקורות על הקריירה הדועכת שלה לא איחרו להגיע גם ("היא מנסה להילחם בזיקנה שלה ובמוות, או לפחות במוות של הקריירה שלה - על ידי הפיכתה למישהי אחרת?).

זלווגר כפי שנראתה בעברצילום: רויטרס

ציוצים אחרים הגנו עליה וביקרו את ההתעסקות האובבסיבית בפנים שלה ובשינויים שעברה. "זו עוד דוגמה לאופן שבו גופן של נשים נהפך לסחורה שאפשר ללעוג ולבייש אותה", קרא אחד מהם, "ההתעסקות האובבסיבית הזו מראה עד כמה לנשים בהוליווד קשה להזדקן", קרא שני.

"חברים אמרו לי שאני נראית שלווה יותר", הוסיפה זלווגר בראיון שנתנה ל"People", "אני בריאה יותר. במשך זמן רב לא עשיתי עבודה טובה עם עצמי. ניהלתי לוח זמנים בלתי אפשרי ולא הקדשתי זמן לטפל בעצמי.... הייתי מודעת לכאוס ובחרתי בסוף דברים אחרים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ