סרטים חדשים 6.11

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

"האם זה אתה?"

סרטו החדש של דני מנקין ("18 קילו של אהבה", "ז'ה טם איי לאב יו טרמינל"), לפי תסריט שכתב יחד עם אשכול נבו. אלון אבוטבול מגלם מקרין בקולנוע שפוטר מעבודתו ויוצא למסע באמריקה בעקבות אהבת נעוריו, ופוגש בדרך בסטודנטית לקולנוע המצלמת סרט תיעודי על חרטות וממלאת תפקיד משמעותי במסע שלו. עוד משחקים רני בלייר ונרונה קפלן דה־מסדו. הסרט הוקרן בבכורה בפסטיבל מונטריאול, והיה מועמד לפרס אופיר לסרט הטוב ביותר לאחר שנבחר על ידי חברי האקדמיה לקולנוע לסרט העצמאי הטוב ביותר. הופק בתמיכת הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, בשיתוף עם אוניברסיטת סירקיוז בני יורק.

ישראל/ארה"ב 2014, 83 דקות

"בין כוכבים"

סרטו החדש של כריסטופר נולאן ("האביר האפל", "ממנטו") עוקב אחר קבוצת אסטרונאוטים שיוצאת למסע דרך חור תולעת, המאפשר מסע במרחב ובזמן, במטרה למצוא כוכב לכת חדש שאליו יהיה להעביר את אוכלוסיית כדור הארץ. נולאן כתב את התסריט יחד עם אחיו ג'ונתן נולאן, ומשחקים בין היתר, מתיו מקונוהיי, מייקל קיין, ג'סיקה צ'סטיין ואן האתוויי.

"Interstellar" , ארה"ב 2014, 169 דקות

"קרניים"

דניאל רדקליף ("הארי פוטר") מגלם צעיר שהוא החשוד המרכזי באונס ורצח חברתו. כשהוא מתעורר עם הנגאובר הוא מגלה כי צמחו על ראשו קרניים, הגורמות לאנשים להתוודות לפניו גם על סודותיהם הכמוסים ביותר. ביים: אלכסנדר אג'ה.

"Horns", ארה"ב קנדה 2013, 120 דקות

"מנצחים"

סרט המבוסס על סיפור אמיתי של נער בעל שיתוק מולד המאתגר את אביו לקחת חלק בטריאטלון "איש הברזל". כאשר האב מבין שבנו לא מתכוון לוותר, מתחילים השניים בתוכנית אימונים מפרכת. ביים: נילס טברניה.

"De toutes nos forces", צרפת/בלגיה 2013, 86 דקות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ