נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

דקוטה ג'ונסון וג'יימי דורנן, שני השחקנים הכמעט אנונימיים שנהפכו לכוכבים בן לילה בזכות הופעתם בסרט "חמישים גוונים של אפור", מתכוונים לדרוש שכר של כמה מיליוני דולרים כל אחד בתמורה להשתתפותם בסרט ההמשך המתוכנן. כך דיווח אתמול "הוליווד ריפורטר". למעשה מתוכננים ללהיט ההוליוודי הזה שני המשכים, בהתאם לסדרת רבי המכר של הסופרת אי־אל ג'יימס שכללה שלושה ספרים.

לפי "הוליווד ריפורטר", ג'ונסון ודורנן קיבלו כל אחד כ–250 אלף דולר בלבד תמורת השתתפותם בסרט הראשון, שמאז יצא לבתי הקולנוע רושם הצלחה אדירה ברחבי העולם. לפי האתר בוקס אופיס מוג'ו, מאז יציאתו ב–13 בפברואר, הכניס הסרט כמעט 530 מיליון דולר – הכנסות המבטיחות רווח אדיר לאולפני יוניברסל, בהתחשב בעובדה שתקציבו של הסרט היה 40 מיליון דולר בלבד.

שני כוכבי הסרט אמנם חתמו על חוזה לשלושת הסרטים עוד לפני ההצלחה היוצאת דופן בקופות, אבל נראה שבכוונתם ללכת בעקבותיהם של שני כוכבי סרטי "דמדומים" וג'ניפר לורנס המככבת בסדרת סרטי "משחקי הרעב", וכמוהם לדרוש עלייה משמעותית בשכרם לאור ההכנסות הגבוהות של הסרט הראשון בסדרה. לפי דיווחים שונים, על הסרט הראשון בסדרת "משחקי הרעב", שהכניס 691 מיליון דולר ב–2012, קיבלה לורנס שכר של חצי מיליון דולר בלבד, ואילו בסרט השני בסדרה כבר זינק שכרה ל–10 מיליון דולר.

נראה שלקראת הסרט השני בסדרה יצטרכו ראשי יוניברסל למנות במאי או במאית חדשים לסדרה, מכיוון שהבמאית של הסרט הראשון, סם טיילור ג'ונסון, הסתכסכה עם הסופרת אי־אל ג'יימס בזמן העבודה עליו. כם התסריטאית של הסרט הראשון, קלי מרסל, הודיעה כי לא תכתוב את התסריט לסרט ההמשך, שעתיד להצטלם בתחילת 2016.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ