איתמר זהר
איתמר זהר

הסרט "הנוקמים: עידן אולטרון", שיצא בסוף השבוע בארצות הברית, שבר קופות בכל בית קולנוע שהוקרן בו – 4,276 אם להיות מדויקים. זה היה צפוי, הדבר היחיד שלא היה בטוח הוא הסכום שיכניס סרט ההמשך לסרט גיבורי העל מ–2012. ובכן, הוא גרף בסופו של דבר 202 מיליון דולר בסוף שבוע אחד. ביום שישי הוא הכניס 84.4 מיליון דולר. רק "הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2" גרף סכום גבוה מזה ביום הפתיחה – 91 מיליון דולר. "הנוקמים" הראשון הכניס 80 מיליון דולר ביום הראשון להקרנתו. "הנוקמים: עידן אולטרון", שפתח באופן רשמי את עונת הקיץ בהוליווד, הצליח גם בהקרנות המוקדמות שלו, ביום חמישי שעבר. הכנסותיו באותו יום הסתכמו ב–27.6 מיליון דולר, לעומת 18.7 מיליון דולר שגרף בהקרנות המקדימות הסרט הראשון בסדרה.

"הנוקמים: עידן אולטרון" מבוסס, כמו קודמו, על קומיקס באותו שם של חברת מארוול. ג'וס וידון כתב את התסריט וגם ביים. בין הכוכבים נמנים רוברט דאוני ג'וניור, סקרלט ג'והנסון ומארק רופאלו. התקציב עצום: 280 מיליון דולר, אבל מה זה משנה אם ההוצאה מחזירה את עצמה כמעט מיד. הסרט יצא כבר בשבוע שעבר במדינות רבות בעולם, בהן ישראל, ומאז צאתו הכניס בעולם יותר מ–400 מיליון דולר. אם ימשיך כך, הוא יגיע לסך ההכנסות של קודמו, 1.5 מיליארד ברחבי העולם.

"הנוקמים: עידן אולטרון" הדיח מפסגת שוברי הקופות את "מהיר ועצבני 7". גם זה היה צפוי. אחרי ארבעה שבועות רצופים בראש, ושלל שיאי הכנסות ששבר, בארצות הברית ובסין, הסרט ירד למקום השני. הכנסותיו בסוף השבוע האחרון הסתכמו ב–7.7 מיליון דולר. עד כה הוא גרף 1.3 מיליארד דולר ברחבי העולם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ