חן חדד, עכבר העיר

פחות משבוע לפני שסרטו החדש של סשה ברון כהן נוחת בבתי הקולנוע האמריקאים, הכוכב מכניס את מלאכת שיווק של הדיקטטור להילוך גבוה. לאחר בגד הים הזעיר שלבש לחופי קאן עבור בוראט, והנחיתה על פניו של אמינם לקידום ברונו, גם הפעם ברון כהן לא בוחל בכל טקטיקה אפשרית לקידום הסרט החדש.

עוד בטקס האוסקר האחרון הופיע ברון כהן במדי הדיקטטור ושפך את "אפרו של קים ז'ונג איל המונח" על חליפתו של ריאן סיקרסט המופתע. השבוע הפציע הכוכב בראיון מיוחד אצל לארי קינג והתבדח על חשבון ישראל כאשר אמר: אם תביט בויקיפדיה על הערך 'ישראל' תראה שהכול כתוב בזמן הווה, וזה משהו שאני עדיין צריך לעבוד עליו". ברון כהן גם הספיק לברך את פרנסואה הולנד על שניצח את סרקוזי "הגמד", אבל לא שכח להבהיר שהיה מעדיף לראות את דומיניק שטראוס קהאן על כס הנשיאות.

» הדיקטטור - כל הפרטים והכתבות» אורגיה עם גל גדות, חומוס עם הזוהןלכל אלה התווסף גם שיתוף פעולה עם מרטין סקורסזה, שביים את ברון כהן בסרטו הוגו והסכים לשתף פעולה במערכון של "סאטרדיי נייט לייב" לקידום הסרט החדש. הבמאי המוערך מופיע במערכון כשבוי של הדיקטטור, ו"מעונה" עד שהוא מודה כי הסרט החדש טוב מסרטו "השור הזועם". ברון כהן לא היסס לשלוח עקיצה משעשעת לכיוון הבמאי ואמר בתגובה "אתה חושב שזה עינוי? אני ראיתי את "הטייס" (סרטו של סקורסזה בכיכובו של לאונרדו דיקפריו).הדיקטטור של סקורסזה. סאטרדיי נייט לייב:

במקביל חשף הכוכב טריילר למבוגרים בלבד, שכולל גם סצינת הליקופטר (בסיומו של הקליפ) בה כהן מדבר בעברית שוטפת ועושה צחוק מהאימה ששטפה את ארצות הברית לאחר פיגועי ה-11 בספטמבר. הסרט, שייצא לאקרני ארצות הברית ב-11 במאי (ואצלנו ב-7 יוני, עם הקרנת טרום בכורה חינמית בפתיחת פסטיבל סרטי סטודנטים 2012 ב-2 ביוני) עוקב אחר מסעו של אלדין לארצות הברית במטרה למנוע מארצו לזכות בדמוקרטיה. כשהאמריקאים מגלחים את זקנו באישון לילה הוא נתפס כאזרח מהשורה והולך לאיבוד ברחובות ניו יורק. בחורה צעירה (אנה פאריס) מחליטה לעזור לו ומעניקה לו עבודה בחנות למזון אורגני. "חדשות רעות, נולדה לך בת". הדיקטטור מדבר עברית:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ