"חתולים על סירת פדלים": טריילר לקראת היציאה למסכים

קומדיית הטראש-אימה העברית הראשונה עוד תהפוך לסרט קאלט. התסריט שנולד כפרוייקט גמר של סטודנט חולמני יגיע בקרוב לבתי הקולנוע, בכיכובים של דנה פרידר ומיכאל מושונוב

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

קומדיית הטראש העברית הראשונה נולדה כפרוייקט הסיום של הסטודנט יובל מנדלסון, שממש לא חשב שסם שפיגל ימחול על כבוד הדרמות האיטיות החביבות עליו לטובת סרט אימה שמסרב לקחת את עצמו ברצינות. לא רק שסם שפיגל זרמו עם הרעיון, אלא שהמורה אבי נשר ליווה את הפקת הסרט מחיתולי התסריט ועד שהחתולים על סירת הפדלים קרמו עור ותאריך הקרנה. למנדלסון חברו הסטודנטים נדב הולנדר ויהונתן בר אילן, ואחרי שפתח את פסטיבל אייקון, חברת ההפצה יונייטד קינג הרימו את הכפפה, וב-29 למרץ יוציאו את חתולים על סירת פדלים להקרנה מסחרית.  

» חתולים על סירת פדלים - מועדי הקרנהמיכאל מושונוב ודנה פרידר, הם שני צעירים היוצאים לבלות יום רומנטי על גדות הירקון, אך נקלעים לסיפור הזוי וקורע מצחוק בו מעורבים אדמירל מרושע (שמואל וילוז'ני) המזרים שפכים אל הנהר, צופי ים אמיצי לב ורפי שכל (ביניהם מיכאל הנגבי), וגם חתולים מוטנטיים חובבי בשר אדם וסירות פדלים לרוב.

כמעט כל פרט מידע יהיה ברמת הספוילר, אבל מה שחשוב לדעת על "חתולים על סירת פדלים" הוא שמדובר ביציאה מצחיקה לחתולין, כלומר, לחלוטין. לקראת שילוחו למסך הגדול, מגיע טריילר חדש. שנאמר - קאלט נולד.כיפי ברמות מסוכנות. "חתולים על סירת פדלים":

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ