טריילר: בר רפאלי מככבת בסרט ראשון

הדוגמנית הישראלית מככבת בסרטו של חיים בוזגלו "Session", בו היא מגלמת צעירה שהפסיכיאטר שלה מפתח כלפיה אובססיה

עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר אונליין

"סשן", סרטו החדש של הבמאי חיים בוזגלו בכיכובה של בר רפאלי יגיע לאקרנים רק בעוד שבועיים. לסקרנים, מספק הטריילר הצצה ראשונית לסרט הראשון בו משתתפת הדוגמנית הישראלית.

במרכזו של המותחן הפסיכולוגי שיצר בוזגלו, ניצב פסיכיאטר בשם ד"ר טלמן (השחקן סטיבן באואר), שמפתח אובססיה לעדן, מטופלת צעירה ומושכת (רפאלי). עדן היא מלצרית אותה פגש הפסיכיאטר, אדם ששבע מעבודתו וממטופליו ומשפחתו, והזמין אותה להתנסות בטיפול על חשבונו.

כבר בטיפול הראשון היא מספרת על סיוטים שטורדים את שנתה, ועל יחסיה עם בן זוגה גבריאל (השחקן לירון לבו). לאחר המפגש הראשון, מתלבטת עדן האם להמשיך בטיפול. להפתעתה, החלומות מוזרים שפקדו אותה מתחילים להתגשם במציאות, והיא מחליטה להישאר בקרבת הפסיכיאטר, בכדי לנסות ולהבין מה מתרחש. העלילה, איך לא, רק הולכת ומסתבכת.

העבודה על "סשן", שיגיע לקולנוע ב- 20 בינואר, החלה כחלק מפרויקט גמר באוניברסיטה בניו-יורק לפני כשלוש שנים, לאחר שבוזגלו הוזמן ללמד בה קולנוע ומשחק. היצירה החדשה היא למעשה הסרט הראשון שהבמאי הישראלי יוצר באנגלית, זאת לאחר קריירה ארוכה הכוללת 17 סרטים ישראליים. 

לצד השחקנים האמריקאיים שנבחרו לתפקיד לוהקו גם שחקנים ישראליים כמו לבו, ריימונד אמסלם, עדי עזרוני. כעת מגיע עבורה רגע האמת בו הקהל יכריע האם דוגמנית השער של "ספורטס אילוסטרייטד" מסוגלת גם לשבור קופות.

בינתיים צפו בטריילר:

תגובות