גברים בשחור 3: וויל סמית' פוגש את אנדי וורהול

אחרי סאגת מכשולי הפקה והתנגשויות בין תסריטאים, שוחרר הטריילר המלא של "גברים בשחור 3". בסרט, שיגיעו למסכים בסוף מאי, ישתתפו ליידי גאגא, ניקול שרזינגר וג'וש ברולין

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

לפני כחודשיים שוחרר טריילר קצרצר לגברים בשחור 3, סרט ההמשך לסדרת הסרטים המצליחה, שתשוב למסך הגדול עשור לאחר הסרט השני. בניגוד לטריילר הקודם שהוגבל רק ל-20 הדקות הראשונות מהסרט, נחשף כעת טריילר בינלאומי באורך מלא, שמציג את הגברים בשחור בשנות ה-60, מספק זמן מסך משמעותי יותר לג'וש ברולין וגם מעניק הצצה לביל הדר ("סאטרדיי נייט לייב") כאנדי וורהול.

הסרט החדש, שיעשה את הקאמבק בתלת מימד, יסבוב סביב חזרתו של ג'יי (וויל סמית') לעבר בנסיון להתחקות אחר האירוע ששינה את גורלו של קיי (טומי לי ג'ונס), והצית שרשרת אירועים שמובילה לאיום על המין האנושי. ג'יי קופץ בזמן לשנות ה-60 ופוגש שם את קיי הצעיר (ג'וש ברולין). השניים משתפים פעולה ומנסים להציל את קיי העתידי, את הסוכנות המפקחת על המהגרים מהחלל החיצון ואת כדור הארץ.

» גברים בשחור 3 - הפרטים המלאים» טריילר ראשון ל"גברים בשחור 3"» ליידי גאגא גברת בשחור

על אף שמדובר בהצצה משמעותית למתרחש בסרט, אין ספק שהמפיקים שומרים שורה של כוכבים למסך הגדול. רשימת הנעדרים מהטריילר כוללת את ג'מיין קלמנט ("טיסת הקונקורדס") שמגלם את הנבל הגדול של הסרט, וכן את אליס איב ("היא לא בליגה שלך"), ניקול שרזינגר (סולנית הפוסיקאט דולז) וליידי גאגא, שעל פי הדיווחים צפויה להפציע באחת הסצינות בהופעת אורח.

גברים בשנות ה-60. הטריילר המלא:

מאחורי הקלעים עברה ההפקה שורה של מכשולים. למעשה, הטרייילר הראשון הוגבל רק לדקות הראשונות של הסרט מאחר שהתסריט הושלם רק עד שלב זה. כתוצאה מכך, מרבית הבעיות בהפקה היו טמונות בגיבוש התסריט, ובהתנגשויות בין התסריטאים (ובהם איתן כהן מהאחים כהן) ובין התסריטאי האישי של וויל סמית', מיק סוסיו, שעבד איתו בימי "הנסיך המדליק מבל אייר". נוכחותו של תסריטאי אישי אינה בגדר דבר מיוחד (קומיקאים כמו אדם סנדלר, בן סטילר וויל פארל מביאים את התסריטאים שלהם לכל פרוייקט כדי להתאים את התסריט במיוחד לכישורים שלהם), אך מעורבתם מסתיימת לרוב לפני תחילת הצילומים. מאחר שבמקרה של "גברים בשחור 3" התסריט לא היה גמור גם שבועיים לאחר הצילומים, השינויים גרמו להתנגשויות בין התסריטאים ובין סמית', שעל פי הדיווחים לא היה מרוצה מהעלילה והורה לתסריטאי הצמוד שלו לשכתב אותה. עם זאת, בתום הפסקה ארוכה ועמוסת דרמות, התסריט הושלם וההפקה חודשה.

הנבחרת שניצחה על הסרטים הקודמים שבה לסרט השלישי, וכוללת את בארי זוננפלד כבמאי, סטיבן שפילברג כמפיק בכיר, ודני אלפמן שאמון על הפסקול. הסרט ייצא אל בתי הקולנוע ברחבי העולם ב-25 במאי, ואלינו כבר יום קודם לכן ב-24 במאי.