חן חדד, עכבר העיר

בעוד ג'וליה רוברטס ולילי קולינס קוטפות שבחים על העיבוד המשעשע והצבעוני לשלגיה במראה מראה – הסיפור האמיתי, מערך השיווק של הגרסה האפלה והבוגרת למעשייה הוותיקה מעלה הילוך וחושף חמש דקות מרשימות מהסרט החדש שלגיה והצייד.

בתפקיד הראשי ניצבת כוכבת דמדומים קריסטן סטיוארט, שהפכה את שלגיה ללוחמת אסרטיבית שויתרה על השמלות המתנפנפות לטובת שריון וחרב. לצידה מככבת שרליז ת'רון כמכשפה מרשעת קפואת יופי, עם פוטנציאל להיות מפחידה הרבה יותר מג'וליה רוברטס רחבת החיוך. הטוויסט מגיע בהדגשת דמותו של הצייד (כריס המסוורת'), שנשלח להרוג את שלגיה אך מחליט להצטרף למסעה והופך למנטור של סטיוארט לענייני הישרדות ביער.

» שלגיה והצייד - הפרטים המלאים» המכשפות הן היפות החדשות» מראה מראה - הסיפור האמיתי - כל הפרטים ומועדי הקרנה» השלגיה הכי פמיניסטית בעיר? ביקורת סרטהקליפ פותח בדמותה של המכשפה המרשעת, ומציג את ת'רון כמי שיונקת את הנעורים מבחורות צעירות. בהמשך ישנה הצצה לשלגיה אל-לה סטיוארט, שנלחמת על חייה בסצינות אלימות הרבה יותר מההצלפות השובבות בחורף הנצחי של "מראה מראה", לצד גמדים עם יד קלה על הגרזן ויצורים משונים ביער האפל. הסרט החדש, שמתוכנן להיות הראשון בטרילוגיה, ייצא אל בתי הקולנוע בישראל ב-31 במאי. יד קלה על הגרזן. "שלגיה והצייד":