איך נראית בלה ביער? הצצה ל"דמדומים" החדש

עם טבעת נישואין מאסיבית, עיניים אדומות ובמבי מפוחד ברקע, קריסטן סטויארט מתהלכת ביער בטיזר הרשמי של "דמדומים שחר מפציע - חלק שני"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

"דמדומים שחר מפציע 2", הסרט האחרון בסאגת דמדומים, יגיע לקןלנוע בסתיו הקרוב (ה-16 בנובמבר) והטריילרים מטופטפים למעריצים הצמאים באופן מדוד ביותר. באמצע פברואר דלף לרשת קליפ עם הצצה לסרט החדש, בשבוע שעבר נחשף טיזר בן 15 שניות ובסוף השבוע האחרון, כחלק מהטריילרים של פרמיירות משחקי הרעב, שוחררו 49 שניות רשמיות של טיזר טריילר.

» דמדומים שחר מפציע 2 - כל הפרטים» הקליפ הראשון של "דמדומים" האחרון» 15 שניות של תהילההטיזר אומנם לא חושף יותר מדי פרטי עלילה אך מציג את בלה (קריסטן סטיוארט) כחולת שמלה ואדומת עיניים, מתהלכת ביער על רקע במבי מפוחד ולהקת ציפורים מבשרת רעות. על האצבע של בלה יש טבעת נישואין בולטת במיוחד, ובוויס-אובר מלא פאתוס היא אומרת: "אחרי 18 שנים בהן הייתי נורמלית, סוף סוף מצאתי את ההזדמנות לזרוח".

בסצינה שנחשפה בקליפ הקודם, בלה מוצגת לאחר הפיכתה לערפדית, מספרת לאדוארד (רוברט פטינסון) על התחושות שאחרי המטמורפוזה: "מבחינה פיזית אני מרגישה שאני יכולה להרוס טנק, אבל מבחינה רגשית אני סחוטה לחלוטין". יהיה מעניין לגלות איך הסצינה ההיא משתלבת עם תפאורת היער הדרמטי הנחשפת בטיזר הנוכחי.