טריילר ראשון לסרט האחרון של ויטני יוסטון

לפני שנמצאה ללא רוח חיים באמבטיה, ויטני יוסטון גילמה את האמא של בנות להקת "סופרימס". הצצה לסרט האחרון בהחלט

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

לאחר מותה המפתיע של ויטני יוסטון לפני כחודשיים, נודע כי הזמרת תכננה לעשות קאמבק קולנועי עם סרט חדש בשם "Sparkle". הדרמה המוזיקלית בכיכובה ובהפקתה של יוסטון הינה רימייק לסרט משנות ה-70, השואב השראה מחייהן של חברות להקת ה"Supremes".» הסיטקום של בובי קריסטינה» זמרת גדולה, שירים קטנים

עלילת הסרט מגוללת את סיפורן של שלוש אחיות המקימות יחד להקה, ומתמודדות עם השלכות ההצלחה והפרסום. יוסטון מגלמת את אימן החד-הורית של שלושת הבנות, בגילומן של ג'ורדין ספארקס ("אמריקן איידול") כרמן אג'וגו ("לצאת לדרך") וטיקה סמפטר ("אחת שיודעת"). לקראת הפצתו של הסרט ב-17 באוגוסט, נחשף השבוע טריילר רשמי ראשון המעניק הצצה לעלילה ומציג את יוסטון בקטעי שירה. דמותה של יוסטון מוצגת כאם אוהבת שמנסה לגונן על בנותיה מהקשיים הכרוכים בבחירה בקריירה מוזיקלית ובהשלכות החשיפה הציבורית. על רקע הטריילר קשה שלא להשוות את דמותה בסרט לאישיותה של יוסטון במציאות, בעיקר הודות לאופן בו תוארה על ידי בתה בראיון שהעניקה לאופרה ווינפרי לפני כחודש. עם רולים בשיער. הסרט האחרון של יוסטון:

בובי קריסטינה בראון בת ה-19, שהפכה ליורשת היחידה של הונה ונכסיה של יוסטון, סיפרה בראיון כי היא רוצה ללכת בעקבות אמה ולפצוח בקריית משחק, על אף שלדבריה יוסטון הזהירה אותה פעמים רבות מקשיי המקצוע ומהקשיים שנכונו לה עקב הייחוס המשפחתי. זמן קצר לאחר הראיון נחשף כי בראון תככב בתפקיד אורח מתמשך בסיטקום של הבמאי טיילר פרי "For Better or Worse".

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון צפיות בשבוע בשיאי המגפה: ההצלחה המפתיעה של הדשבורד

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט