טריילר חדש: מריל סטריפ מחפשת סקס

בקומדיה חדשה בכיכובה, מריל סטריפ משחקת אישה נשואה שלא ממש זוכרת מתי לאחרונה שכבה עם בעלה. לעזרתה נחלצים ספר הדרכה יוצא דופן, אשכול בננות וסטיב קארל אחד

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

מריל סטריפ זכתה השנה באוסקר השלישי שלה עבור משחקה באשת הברזל, והכריזה בנאומה "אין לי ספק שזו הפעם האחרונה שאני עומדת כאן על הבמה". בהתאם, נדמה שסטריפ, שהשאירה את חותמה על הקולנוע עם שורה של תפקידים דרמטים ועטורי שבחים מסתפקת בפסלונים שנערמו על המדף ומתפנה כעת לתפקידים בקומדיות קלילות שלא קרוצות מהחומרים מהם עשויים פרסי האוסקר.

לראייה, בטריילר החדש לקומדיה בכיכובה, סטריפ מגלמת אישה נשואה שמתעתדת להתאמן על כישורי חדר המיטות שלה באמצעות בננה, לאחר שקראה על כך במדריך "עצות של הומוסקסואל לחיי המין של נשים סטרייטות". בקומדיה הרומנטית, שתצא בקיץ הקרוב תחת השם "Hope Springs" דמותה של סטריפ לא זוכרת את הפעם האחרונה שעשתה סקס עם בעלה (טומי לי ג'ונס, שהחליף בתפקיד את ג'ף ברידג'ס לאחר פרישתו מהפרוייקט). כדי להפיח חיים בליבידו המנומנם, היא משכנעת את בעלה ללכת לטיפול אצל מנטור (סטיב קארל) שמציע טיפים לשדרוג חיי המין.

הסרט, בבימויו של דיוויד פרנקל (שביים את סטריפ בהצלחה בהשטן לובשת פראדה), ייצא אל בתי הקולנוע האמריקאים ב-10 באוגוסט. בדיוק בזמן למשוך את קהל היעד - אותו פלח מהצופים שלא נופל בקסמי סרטי היריות והפיצוצים של העונה החמה.