מיוחד: ארבע דקות מתוך ספיידרמן המופלא

קליפ חדש ומורחב של סרט הקומיקס המצופה מספק אקשן לרוב, ויש גם ראיונות עם מארק ווב ורייס אוונס

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

משחקי הרעב והנוקמים הסתערו לאחרונה על בתי הקולנוע, שברו שיאי רווחים באופן חסר תקדים, מכרו את כל הכרטיסים להקרנות הבכורה מראש ויצרו תורים ארוכים בכניסה לכל אחד מהאולמות בארצות הברית. השיאים האלה צפויים לעמוד למבחן לאור ההיסטריה שתתעורר בקיץ הקרוב עם הגעתם של שני עיבודי הקומיקס המצופים של השנה: עלייתו של האביר האפל וספיידרמן המופלא.

» איש העכביש טיפוס קרימינלי» המעריצים מחפשים חפצים חשודים» הנוקמים: עלילה מפוקפקת, ביצוע מושלם» עלייתו של האביר האפל - כל הפרטים

מדי שבוע מערכת השיווק של כל אחד מהסרטים מגבירה הילוך עם טיזרים וטקטיקות יח"צ ויראליות - כמו הרצת המעריצים ברחבי ארצות הברית בחיפוש אחר חבילות מסתוריות, או השקת אתר עם מסרים מוצפנים. בסיבוב הנוכחי "ספיידרמן המופלא" הוא שניצב באור הזרקורים - עם חשיפת טריילר בן ארבע דקות מהסרט המדובר. הקליפ מעניק הצצה נרחבת לדמותו של ספיידרמן בסרט החדש, ומותיר רושם עם סצינות אקשן מרהיבות.

סרט התלת מימד בבימויו של מארק ווב (" 500 מים עם סאמר"), מחזיר את עלילות איש העכביש לימי התיכון של פיטר פארקר (אנדרו גארפילד, "הרשת החברתית"). פארקר הצעיר מנסה לפענח את המסתורין האופף את היעלמות הוריו 13 שנים קודם לכן ובמהלך חקירתו מגלה סוד שהסתיר אביו. חשיפה זו מובילה לשרשרת האירועים שתעצב את גורלו, ואת מלחמתו בנבל הגדול של הסרט, הלטאה האנושית ד"ר קונורס (רייס אוונס).

במקביל לחשיפת הטריילר החדש, הופץ ברשת גם קליפ המציג לצופים את ד"ר קונורס ואת המטמורפוזה שהוא עובר, לצד ראיונות עם ווב ואוונס המספרים על מניעיו והמורכבות הרגשית של דמותו.

ספיידרמן המופלא צפוי לצאת בבתי הקולנוע האמריקאים ב-3 ביולי, ולהגיע אלינו יומיים לאחר מכן, ב-5 ביולי.