טריילר ראשון: ליאונרדו דיקפריו נבל רקוב שיניים במערבון של קוונטין טרנטינו

ב"ג'אנגו ללא מעצורים" ג'יימי פוקס משחק עבד שמחפש את אישתו האבודה, כריסטוף וולץ מגלם שכיר חרב וליאונרדו דיקפריו נכנס לנעליו של סאדיסט חובב קללות

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

זמן קצר לאחר שהקרין קליפ קצר מסרטו החדש בפסטיבל קאן, קוונטין טרטינו חשף טריילר ראשון מהמערבון "ג'אנגו ללא מעצורים" (Django Unchained), בכיכובם של ליאונרדו דיקפריו, ג'יימי פוקס, כריסטוף וולץ, סמואל ל.ג'קסון ודון ג'ונסון.

הסרט מתרחש שנתיים לפני מלחמת האזרחים, והטריילר הצבעוני והקצבי חושף את וולץ בדמותו של ד"ר קינג שולץ, שכיר חרב גרמני שיוצא לשחרר עבד בשם ג'אנגו (פוקס) כדי שיסייע לו לאתר שלושה אחים שנשכר להרוג. בדרך הם נתקלים בנבל סאדיסטי ופרנקופיל בשם קלווין קנדי (דיקפריו), שיכול להוביל אותם לברומילדה, אשתו האבודה של ג'אנגו (קארי וושינגטון, כוכבת הסדרה "סקנדל").

טרנטינו ביקש לעבוד עם דיקפריו כבר בממזרים חסרי כבוד וייעד לו את דמותו של האנס לנדה, שזיכתה את כריסטוף וולץ באוסקר, וכעת שיתוף הפעולה המסקרן בין השניים יוצא לפועל. הדיווחים הטריים מפסטיבל קאן יצרו באזז גדול סביב הסרט, ובפרט סביב הביצוע שמספק דיקפריו. ב"Vulture" כתבו כי "ההפתעה הגדולה היא כמה הסרט מצחיק ופרובוקטיבי. בעיקר תופתעו מליאונרדו דיקפריו שנראה כמתענג על כל רגע בדמות הנבל, מקלל ללא הפסק ומחייך דרך שיניו הרקובות".

גם באתר הקולנוע "Ain’t It Cool News" הביעו הפתעה מההומור שבסרט וכתבו כי "סרטו החדש של טרנטינו מסתמן כמו כיף גדול. פוקס משחק נפלא, וולץ מצחיק ומסוכן באותה עת ואי אפשר שלא להרגיש שכולם עושים חיים על הסט".ג'אנגו ללא מעצורים - טריילר:

למרות חשיפתו של הטריילר, נבחרת השחקנים ממשיכה להשתנות. עוד בשלב ההפקה, פורסם כי וויל סמית', ג'ונה היל, ג'וזף גורדון לוויט וקווין קוסטנר, החליטו לסרב להצעתו של טרנטינו לככב בסרט, ולאחרונה הצטרפו לרשימה גם סשה ברון כהן וראסל קרואו, שעזבו לפני מספר שבועות את ההפקה באמצע הצילומים לטובת קידום סרטים אחרים.

הסרט צפוי לצאת לבתי הקולנוע האמריקאים ב-25 בדצמבר, מועד חגיגות חג המולד, ואלינו הוא יגיע ב-10 בינואר 2013.