נולדה להיות ערפדה: טריילר ראשון לדמדומים שחר מפציע 2

אחרי אינספור טיזרים והיסטריה קלה, הטריילר הראשון של דמדומים האחרון שוחרר לרשת. בלה סוף סוף מוצאת את יעודה, אבל האם בתה רנסמיי תהיה זאת שתשלם את המחיר?

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

לאחר גל הטיזרים שהציפו את הרשת, הגיע סוף סוף הטריילר המיוחל לסרט האחרון בסאגת "דמדומים", שצפוי לצאת למסכים בנובמבר 2012. הטריילר הרשמי הראשון לדמדומים שחר מפציע 2 מציג את השלב הבא בסיפור אהבתם של אדוארד (רוברט פטינסון) ובלה (קריסטן סטיוארט), שהפכה לערפדית בסרט הקודם. הסרט, שיחתום את סדרת שוברי הקופות, יתמקד בחייה החדשים של בלה ובהתמודדותה עם המטמורפוזה ועם היצרים שמציפים אותה. בינתיים, עושה רושם שהיא נהנית מכל רגע וחוגגת את יכולותיה הערפדיות החדשות. הטריילר מציג את בלה שמתהלכת ביער בעינים אדומות ומכריזה: "אחרי 18 שנים בהן הייתי נורמלית, סוף סוף מצאתי את ההזדמנות לזרוח. נולדתי להיות ערפדה". דמדומים שחר מפציע 2 - כל הפרטים

במקביל, העלילה תתמקד גם בנסיונם של בלה ואדוארד להגן על בתם רנסמיי (השחקנית בת ה-11 מקנזי פוי) מפני המועצה המלכותית של הערפדים, הוולטרי. בלה, שזכתה במהלך הסרטים לחיצי ביקורת על היותה דמות פסיבית שזקוקה תמידית להצלה, מוצגת בטריילר כלוחמת שלא מהססת לצאת לקרב כדי להגן על בתה.הסרט החדש יגיע לבתי הקולנוע ב-16 בנובמבר, ארבע שנים לאחר הסרט הראשון בסדרה. למרות שהיו מי שפטרו בתחילה את הסאגה כסדרת סרטים מתקתקה שהיפנטה טינייג'אריות תמימות אל בתי הקולנוע, סרטי דמדומים הפכו לשיגעון נעורים חוצה גבולות ששובר שיאי הכנסות פעם אחר פעם.

דמדומים שחר מפציע 2 - טריילר:

עד כה, ארבעת הסרטים יחד גרפו רווח עצום של מעל 2.5 מליארד דולרים, וכוכבת "דמדומים" קריסטן סטיוארט דורגה השבוע על ידי מגזין פורבס כשחקנית המרוויחה ביותר בהוליווד. בגיל המופלג 22, הכוכבת שלשלה לחשבון הבנק 34.5 מליון דולרים בשנה החולפת בלבד, והותירה מאחור כוכבות בעלות קריירה ארוכת שנים כמו קמרון דיאז וסנדרה בולוק (במקום השני והשלישי).

אמנם מי שלא נסחף בעלילת הסרטים הקודמים כנראה לא יעשה זאת גם בסרט האחרון, אולם מעריצי הסדרה צפויים להסתער על הקופות גם הפעם, ולהנות בפעם החמישית משילוב מוצלח בין אקשן, פנטזיה וסרט התבגרות רומנטי, שנותן להקהל שלו בדיוק את מנת הדם שהוא מבקש.

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט