וידאו: מלון המפלצות של אדם סנדלר

הקומיקאי לא מפסיק לעבוד ומשיק פרויקט אנימציה בו הוא מגלם את דרקולה, שבתו הערפדית מתאהבת בנער בשר-ודם. צפו בקטע בלעדי מתוך "מפלצת של מלון", שעולה לקולנוע בסוף החודש

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

שם שדווקא לא הייתם מצפים למצוא בפסטיבל טורנטו שהסתיים לפני כשבוע הוא מפלצת של מלון, הסרט החדש של אדם סנדלר. הקשר בין פסטיבל קולנוע רב רושם והקומיקאי ההוליוודי חובב השטויות אינו מיידי, אבל הפרויקט החדש שלו נחשף לראשונה במסגרת זו. הפתעה נוספת קשורה לזהותו של הסרט - מדובר בקומדיית אנימציה המאגדת יחדיו את כל המפלצות הקולנועיות האהובות.

» מפלצת של מלון - כל הפרטים

סנדלר כבר התנסה בעבר בעולם ההנפשה עם סרט החנוכה "Eight Crazy Nights", שהיה אמור להיות התשובה היהודית לז'אנר סרטי הכריסמס. ב"מפלצת של מלון" הוא משתף פעולה עם הבמאי הרוסי גנדי טרטקובסקי, שחתום על סדרות מוכרות כמו "בנות הפאוור פאף" ו"ג'ק הסמוראי". העלילה מציבה את סנדלר כדרקולה, מנהל של מלון אקזוטי למפלצות העולם, היגעות מהפחדות ומגיעות לנפוש באתר. כאשר ילד אנושי מגיע למקום ומתאהב בביתו הטינאייג'רית-ערפדית של הרוזן (בקולה של סלינה גומז), הצרות מתחילות.

מלבד סנדלר וגומז תורמים את קולותיהם גם מפורסמים נוספים, רובם מצחיקנים, כמו קווין ג'יימס בתפקיד פרנקנשטיין, דייויד ספייד כאיש הבלתי נראה וגם סטיב בושמי ואנדי סמברג, שכיכב גם בסרטו הקודם של סנדלר זה הבן שלי. אם גם לכם זה נשמע כאילו היוצרים ראו קצת יותר מדי פרקים של סדרת המופת "Mary Shelley's Frankenhole", הנה קטע קצר ובלעדי מתוך הסרט שמוכיח כי גם באנימציה - סרט של אדם סנדלר ייראה ויישמע בדיוק כמו התוצרים הקודמים שלו.