טריילר: "חיי פיי" רוצה את האוסקר

סרטו החדש של אנג לי ("הר ברוקבק"), על פי רב המכר של יאן מרטל, מתהדר בקדימון חדש ומרהיב אפילו יותר מקודמו. בלעדי לעכבר העיר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בארצות הברית מחממים מנועים לקראת יריית הפתיחה של המירוץ לאוסקר, כמקובל בעונה זו של השנה. עוד לפני ששהתבהרה התמונה לחלוטין, כבר מסתמן לו הסרט שינסה להיות "נער החידות ממומביי" של 2012 - העיבוד הקולנועי של חיי פיי. הבמאי המוערך אנג לי ("הר ברוקבק") אחראי לאדפטציה לספרו הפופולרי של יאן מרטל, בסיוע התסריטאי דייויד מגי ("למצוא את ארץ לעולם לא"). מוקדם יותר השנה שוחרר טריילר ראשוני שנועד לגרות את החושים והבוקר שוחרר במקביל בכל העולם הקדימון המלא.

» חיי פיי - כל הפרטים

הסרט מספר את סיפורו של נער הודי בשם פיי, בנו של שומר גן חיות המבקש להגר עם משפחתו ובעלי החיים שלהם לקנדה. אך לאחר שספינתם טובעת, מוצא עצמו הגיבור על סירת הצלה יחד עם נמר בנגלי וחיות נוספות, לכודים בלב ים ונלחמים על הישרדותם. את פיי יגלם סוראז' שארמה בבכורה קולנועית, ולצידו שחקנים הודים נוספים כמו גם שמות מערביים יותר, דוגמת ז'ראר דפרדייה ורייף ספול. הסרט עתיד להיות מוקרן בתלת-מימד ויעלה לאקרנים בארץ ובעולם ב-20 בדצבר, תאריך המרמז על השאיפות האוסקריות שלו.

יילך בדרכו של "נער החידות ממומביי"? "חיי פיי" - הטריילר המלא: