וידאו: הצצה בלעדית אל "ראלף ההורס"

הסרט החדש של אולפני דיסני/פיקסאר מתרחש בעולם של משחקי מחשב שיכולים לרצות גם את דור ההורים. משחקי וידאו עם לוק של פעם, שנוצרו במיוחד לכבוד הסרט, נחשפים כעת בסרטון מאחורי הקלעים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אולפני דיסני/פיקסאר מצאו שיטה מקורית לעניין גם את ההורים שמלווים את ילדיהם לסרטים - קריצות אל עולם הילדות של המבוגרים. בזמן שילידי סוף שנות ה-70 ותחילת ה-80 הופכים להורים, אין זה אומר שהם לא יכולים להסתכל בערגה מעבר לכתף, אל הימים בהם היו זאטוטים או מתבגרים בעצמם. ובתקופה ההיא, פרח עידן אולמות הארקייד יחד עם לבלובם של משחקי המחשב הפופולריים הראשונים. זהו העולם בו מתרחש הסרט ראלף ההורס, שמחזיר למסך דמויות מוכרות כמו פאקמן, סוניק הקיפוד והלוחמים של "סטריט פייטר", יחד עם דמויות נוספות שהומצאו במיוחד לצורך הסרט.» ראלף ההורס - כל הפרטים» גל נוסטלגיה למשחקי המחשב של פעםסרטו של ריץ' מור עוקב אחר דמותו של ראלף (בקולו של ג'ון סי ריילי), שנמאס לחיות בצילו של פליקס, האיש הטוב והכוכב של משחק הוידאו בו הוא חי. אחרי כמה עשורים בהם הוא עושה כל יום בדיוק את אותו הדבר ורואה איך פליקס זוכה בכל התהילה, מחליט ראלף שנמאס לו לשחק את התפקיד של האיש הרע. הוא לוקח את גורלו בידיו הענקיות ויוצא למסע בו הוא קופץ ממשחק למשחק ועובר בין דור לדור של משחקי וידאו כדי להוכיח שיש לו את מה שצריך כדי להפוך לגיבור ולזכות במדליית זהב. בדרך הוא פוגש דמויות רבות ממשחקים שונים, חלקם אמיתיים וחלקם מומצאים.

לקראת עליית הסרט לאקרנים בסוף השבוע, בעברית או אנגלית ובגרסאות תלת או דו מימד, הנה הצצה בלעדית אל העולמות שנבראו במיוחד לצורך הסרט: