טריילר ראשון לסרט המפלצות של גיירמו דל טורו

הבמאי עתיר הדמיון מאחורי "המבוך של פאן" ו-"הלבוי" חוזר אחרי חמש שנות שתיקה עם סרט שנשמע כמו חלומם הרטוב של חובבי המדע הבדיוני - מפלצות ענק נוסח גודזילה שנלחמות ברובוטים עצומים ומאויישים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מסתבר שהחורף הוא העונה הגשומה לא רק מבחינת מזג האוויר, כיוון שמבול של טריילרים ניטח על ראשינו בימים האחרונים. רק אתמול שוחרר לרשת האינטרנט הקדימון המלא של "סופרמן: איש הפלדה", אחרי שלפני כן חזינו במקבץ מרשים של סרטוני בקרוב, והבוקר כבר התעוררנו למציאות חדשה שבה גיבור העל הוא חדשות ישנות. הכל בגלל גיירמו דל טורו ("המבוך של פאן", "הלבוי") וסרט המפלצות החדש שלו, העונה לשם "פסיפיק רים".הסרט מתרחש בעולם שבו פלישה חייזרית מגיחה אל כדור הארץ לא מן השמיים כמקובל, אלא מקרקעית האוקיינוס. מפלצות ענק מאיימות על שלום האנושות והפתרון הוא רובוטים דמויי אדם, עצומים בגודלם, שנבנו במיוחד כדי להילחם בהם ושכדי להפעילם יש צורך בשני אנשים. שמו של הסרט מתייחס לאיזורים באוקיינוס השקט שקרובים לקצהו והטריילר אכן מבטיח המון אימה ימית.רובוטריקים נגד גודזילה. "פסיפיק רים" - הטריילר:

דל טורו עומל על הסרט מזה מספר שנים, כאשר סרטו האחרון היה "הלבוי 2", אי שם ב-2008. הבמאי תיאר אותו כ"שיר הלל יפהפה למפלצות ענק" וניכרות בו מחוות ברורות לז'אנר היפני שהביא לנו את גודזילה ושאר חברותיה הכבירות ושוכנות המעמקים. את התסריט כתב טראביס ביצ'ם ("התנגשות הטיטאנים") ובסרט יככבו רון פרלמן, אידריס אלבה, צ'רלי האנם ורינקו קיקוצ'י. "פסיפיק רים" יגיע אל בתי הקולנוע ב-12 ביולי 2013, בגרסאות איימקס ותלת-מימד, כנראה כדי לנסות ולהכיל את גודלם של המפלצות והרובוטים שיתנגשו אלה באלה על מסך גדול ככל האפשר.