צפו: טריילר ראשון ל"הנגאובר 3"

הסרט השלישי בסדרת סרטי ה"ברומנס" מוותר על נוסחת מתעוררים-באמצע-שומקום-ולא-זוכרים-כלום, ומתחיל דווקא בלוויה

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

הצלחתם המסחררת של שני סרטי "ההנגאובר" (בדרך לחתונה עוצרים בווגאס\בנגקוק), הובילה במהירות להפקתו של סרט שלישי ואחרון, וכעת נחשף הטריילר הראשון שמעניק הצצה למתרחש בו. בניגוד לפורמט של שני הסרטים הקודמים, "ההנגאובר 3" מוותר מראש על נוסחת ה"סוממנו ואנחנו לא זוכרים מה קרה בלילה שעבר" ובמקום ללוות את אחד החברים לחתונה, פותח דווקא בלוויה. החברים, שהתמודדו בסרטים הקודמים עם חוויות נעימות יותר ופחות, כמו גנגסטרים אקסצנטרים, מייק טייסון ונמרים, מוצאים את עצמם שוב בלאס ווגאס, ומסתבכים הפעם עם ג'ון גודמן.

שני הסרטים הראשונים זכו להצלחת ענק בקופות, עם רווחים של 468 מיליון לסרט הראשון (שנעשה בתקציב של 35 מיליון דולר בלבד), ו-581 מיליון לסרט השני (שעלה לאולפנים 80 מיליון דולר). לאור הפופולריות העצומה, הוחלט שלא להחליף את הצוות המנצח ולהשיב את טוד פיליפס אל כסא הבמאי, ואת בראדלי קופר, אד הלמס, ג'סטין בארת'ה וזאק גליפיאנקיס לתפקידים הראשיים. הסרט החדש ישיב למסך גם את קן ג'ונג והת'ר גרהאם, ויתחדש גם במליסה מקארת'י ("מסיבת רווקות") שמפלרטטת בטריילר עם אלן (גאליפינקיס).בדרך לחתונה עוצרים בלוויה:

במקביל לחשיפת הטריילר הראשון, אולפני האחים וורנר שמפיצים את הסרט חשפו גם את הפוסטר הרשמי של "ההנגאובר 3", שעושה פארודיה על הפוסטר של "הארי פוטר ואוצרות המוות". את וולדמורט והארי פוטר מחליפים ג'ונג וגאליפינקיס, וברקע נשקפת לאס וגאס העולה באש ומעליה הכיתוב "הכול עומד להיגמר".

הסרט החדש יגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם ב-24 במאי, יום הזיכרון האמריקאי, שבו האמריקאים יוצאים לחופשה של ברביקיו, קולנוע ואירועי ספורט. התאריך נחשב באופן רשמי לסוף השבוע הפותח את עונת הקיץ הקולנועית, וככזה, למועד מוצלח במיוחד לשיבוץ סרטים הוליוודים מתקושרים.