צפו: הצצה ראשונה ל"אפס ביחסי אנוש"

סרטה החתרני של טליה לביא מעמיד בקדמת המסך את עולמן הקומי והעגמומי של מש"קיות השלישות. רגע לפני הקרנת הבכורה בפסטיבל טרייבקה, צפו בטריילר הראשון

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בבסיס צבאי גדול בדרום הארץ, מיטב חיילנו עסוקים באימונים ובפעילות מבצעית, אך נדמה שהדרמה האמתית מתרחשת דווקא במשרד השלישות. הביקורת השנתית אמורה להתרחש בעוד שבועות ספורים, אך בנות המשרד הצעירות והוותיקות תחת פיקודה של הקצינה רמה, עסוקות כל אחת בדרמה הפרטית שלה. זוהר (דאנה איבגי), מש"קית הדואר, חייבת לשבור שיא במשחק המחשב שולה המוקשים, וגם להיפטר מהתואר המפוקפק של הבתולה האחרונה בבסיס. חברתה הטובה דפי (נלי תגר), מש"קית הגריסה, כותבת מכתבים באופן כפייתי לכל גורם בצה"ל, כולל הרמטכ"ל, בבקשה לעבור לשרת בקריה. החיילת החדשה תהילה מגיעה למשרד עם משימה סודית, ואילו לאירנה יש עניין לא פתור עם רוח רפאים. הקצינה רמה, מלאת המוטיבציה, מנסה להשליט סדר, אך חוסר שיתוף הפעולה של הבנות וגם תקרית שערורייתית אחת עלולות לפגוע לה בהמשך הקריירה הצבאית. דרך סיפורן של הבנות, מורכב אפוס צבאי ובו מאבקי כוחות, מתחים, תככים וחברות במבחן, אלא שבשונה ממסורת הז'אנר, "אפס ביחסי אנוש" מעמיד בקדמת המסך את עולמן הקומי והעגמומי של פקידות משרד.

» אפס ביחסי אנוש - כל הפרטים

"אפס ביחסי אנוש" הוא סרטה הראשון באורך מלא של הבמאית הצעירה טליה לביא, שהקרנת הבכורה העולמית שלו תתקיים ביום חמישי הקרוב בפסטיבל טרייבקה, ניו יורק. הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע בישראל במהלך חודש יוני.

טריילר: