וידאו: ג'ונה היל וצ'אנינג טאטום מנסים להתבגר

ביום חמישי הקרוב יגיע למסכים "ג'אמפ סטריט 22", שמסתמן כסרט המצחיק של הקיץ. הצצה בלעדית אל מאחורי הקלעים של צמד השוטרים הכי קרועים על המסך

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

צמד השוטרים הסמויים שלפני כשנתיים כבש את הצופים, המבקרים וקופות הכרטיסים עם רחוב ג'אמפ 21 חוזרים בסרט שני (וכתובת חדשה), שיגיע למסכים ב-12 ביוני. הפעם הם מוצאים את עצמם במשימה סודית בקולג׳ מקומי, רק שעבורם עניין הקולג' הוא לא ממש קידום. את המשימה הנוכחית הם קיבלו אחרי שהרסו כמעט חצי עיר במרדפם אחר מבריחי הסמים מהתיכון, וגם אז בסוף הרעים הצליחו להימלט. עכשיו, אחרי שהצליחו לסיים פעמיים את בית הספר התיכון, שינויים גדולים עומדים לקרות לצמד השוטרים הסמויים שמידט (ג׳ונה היל) וג׳נקו (צ'אנינג טאטום).

רחוב ג'אמפ 22 - הפרטים המלאים

אל הקולג' הם מגיעים נחושים ובלתי נפרדים לרגע, אבל אז קורה משהו מוזר. כל אחד מהם מתחבר לקבוצות שונות בתכלית - ג׳נקו נטמע בקבוצה הספורטיבית בעוד שמידט מסתנן לסצנת האמנות הבוהמית, מה שגורם להם לנפץ את הברומאנס ביניהם, תוך כדי פקפוק בשותפות שלהם. כעת הם ניצבים בפני שני אתגרים: לפצח את המקרה לשמו הם התכנסו שוב, ולהבין האם הם יכולים להתחבר לצדדים היותר בוגרים והפחות אינפנטילים באישיותם. אם שני המגודלים חסרי הבגרות האלה יוכיחו שהם מסוגלים להפוך לגברים אמיתיים, קולג׳ הוא הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות להם. עד לאוניברסיטה כמובן.

צפו בג'ונה היל ("לצ'אן אין גבולות בנוגע למה שהוא יכול לעשות לי") וצ'אנינג טאטום מדברים על הסרט, ההפקה והקשר ביניהם, בהצצה בלעדית אל מאחורי הקלעים של "רחוב ג'אמפ 22":