טריילרים חדשים: משחקי הרעב 3, מקס הזועם 4

אולפני ליונסגייט שחררו טריילר ראשון ל"משחקי הרעב: עורבני חקיין 1", המסמן את תחילת הניצחון של ג'ניפר לורנס וחבריה. ואיזה סרט הפתיע בקומיק-קון?

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

סדרת סרטי "משחקי רעב" עומדת להגיע לסיומה עם "ערבני חקיין", שכדי למקסם רווחים חולק לשני חלקים. הראשון, "משחקי הרעב: עורבני חקיין – חלק 1", יגיעו למסכי ישראל ב-20 בנובמבר, והשני צפוי לצאת להפצה בסתיו 2015. כחודש ימים אחרי חשיפת הטיזר, אתמול (ראשון) שחררו אולפני ליונסגייט טריילר קצר ראשון של לפרק שיסמן את תחילת נפילתו של הרודן שהפך את חייהם של קטניס (ג'ניפר לורנס) וחברים הצעירים לגיהנום תיאטרלי במיוחד. זהו הסרט האחרון שצילם פיליפ סימור הופמן, שהספיק להשלים לפני מותו את כל הסצנות בהשתתפותו המיועדות לסרט הראשון בלבד, אך השאיר כמה סצנות לא גמורות לסרט הבא. "זהו הסרט בו פיליפ מראה לנו מיהו פלוטארך באמת", אמר בראיון הבמאי, פרנסיס לורנס. "הוא אדיר בכל מובן, ומספק תצוגת משחק מדויקת שקולעת לחוש ההומור ולמניפולטיביות הפוליטית של דמותו".

» קרב אחרון ופרידה: טריילר ראשון להוביט 3» 50 גוונים של אפור: הטריילר שיגרום לכם להסמיק

בחלק השלישי בסדרת סרטי המדע בדיוני לנעורים, המבוססת על טרילוגיית ספרי "משחקי הרעב" של סוזן קולינס, מככבים גם ג'וש האצ'רסון, ליאם המסוורת', וודי הארלסון, אליזבת בנקס, ג'וליאן מור, ג'פרי רייט, סטנלי טוצ'י, סם קלפלין, ג'נה מאלון ודונלד סאת'רלנד. שני הסרטים הראשונים בסדרה, "משחקי הרעב" ו"משחקי הרעב: התלקחות", זכו להצלחה קופתית מסחררת, הפכו את ג'ניפר לורנס לכוכבת-על ושדרגו דרמטית את המעמד של אולפני ליונסגייט בתעשיית הקולנוע העולמית.

תחילת הנפילה. "משחקי הרעב: עורבני חקיין 1" - טריילר:

זעם אפוקליפטי: הסרט שכבש את הקומיק-קון

בימים אלה מסכמת התקשורת האמריקאית את כנס הקומיק-קון לסרטי פנטזיה ומדע בדיוני, ועם כל הכבוד לגיבורת העל הישראלית הראשונה, שהייתה לשיחת היום בשבת, אתמול כולם כבר דיברו על סרט אחר. "מקס הזועם 4", או בשמו הרשמי – Mad Max: Fury Road, מתרחש בעתיד מסוייט, בו הדלק והמים נגמרו כליל, והאנושות נמצאת במלחמה יצרית על צרכי הקיום האלמנטריים ביותר. במושכות הבמאי אוחז ג'ורג' מילר, שביים בשנות ה-80 את טרילוגיית "מקס הזועם" בכיכובו של מל גיבסון, אך השחקנים הראשיים שבחר הפעם הם טום הארדי ושרליז ת'רון. הסרט ייצא לאקרנים ב-2015, ולפי הבאזז שיצר הטריילר בקרב אנשי קולנוע שראו אותו, עושה רושם שיש למה לחכות.

אותו במאי, דרך חדשה. "מקס הזועם 4" - טריילר: