יציאת הוליווד: הצצה ל"אקסודוס: אלים ומלכים"

סיפור יציאת מצרים קם לתחייה בהפקה גרנדיוזית של רידלי סקוט, בכיכובו של כריסטיאן בייל. מה יש לבמאי ולשחקנים, שלא ממש קשורים לסיפור התנ"כי, להגיד על הסרט החדש?

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ב-11 בדצמבר יגיע לבתי הקולנוע בישראל הסרט "אקסודוס: אלים ומלכים", הפרשנות של רידלי סקוט לסיפור יציאת מצרים. הבמאי חסר המנוח, שאחראי על קלאסיקות כמו "תלמה ולואיז", "בלייד ראנר", "הנוסע השמיני" ורבים נוספים, מביים את כריסטיאן בייל ("האביר האפל"), אהרון פול, סיגורני וויבר, בן קינגסלי וג'ואל אדגרטון בסרט המגולל מחדש את אחד הסיפורים התנ"כיים האפיים ביותר. בייל עוטה את זקנו של משה רבינו, פול מגלם את תלמידו - יהושע בן נון, אדג'רטון, הוא רעמסס, מטיל מורא מארמון המלך, כאשר וויבר מגלמת את אמו.

» אקסודוס: אלים ומלכים - הפרטים המלאים

"מה שמוביל אותנו לאורך הסיפור הוא שמשה בעיקרון אינו אדם מאמין", מתייחס סקוט לסרטו החדש. "יש קסם ומדע בדיוני, רק שאנשים מאמינים שזה אמיתי", הוא אומר. בראיונות שהעניק לתקשורת מוקדם יותר השנה, כריסטיאן בייל עורר זעם רב כאשר תיאר משה כ"סכיזופרני, ואחד האנשים הכי ברברים שקראתי עליהם כל חיי", כך שיהיה מעניין לראות איזה נופח העניק השחקן לדמות התנ"כית בסרט המוגמר. בינתיים, הנה הצצה נרחבת לסרט החדש, מלווה בהסברים מפי הבמאי והשחקנים.