וידאו: מייגן פוקס וג'וש דומאל בטריילר ראשון לטקס האוסקר

מי שמחפש קצת אקשן קומי לקראת אוסקר 2012, יוכל למצוא אותו בטריילר הבא בו כוכבי הרובוטריקים פוקס ודומאל, יוצאים לחפש את מנחה הטקס הותיק בילי קריסטל

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

פחות מחודשיים לפני טקס האוסקר ה-84, מתחילה הוליווד במערכת השיווק עם טריילר קומי ראשון לאירוע הנוצץ. מפיקי הטקס, שמוכנים לעשות הכול כדי להשכיח את מטח הביקורות על הנחייתם של אן האת'ווי וג'יימס פרנקו מהשנה שעברה, ולהושיב את הצופים מול המסך, גייסו לטריילר את כוכבי "הרובוטריקים" מייגן פוקס וג'וש דומאל. השניים יוצאים למסע חיפוש חובק עולם אחר בילי קריסטל, בכדי לשכנע אותו לשוב ולהנחות את טקס האוסקר. מדובר בעקיצה הומוריסטית כלפי הבדרן הוותיק, שנעלם כמעט לחלוטין מאור הזרקורים מאז סרטו "בואו נדבר על זה פעם שנייה". לצד פוקס, דומאל וקריסטל, מפציעים בקליפ גם כוכבי הקולנוע רובין וויליאמס, ויני ג'ונס ("סנאצ'") וויליאם פיכטנר ("נמלטים").

» אוסקר 2012 - כל הכתבות

קריסטל נבחר לתפקיד המנחה לאחר שרשרת אירועים אפופת דרמה, שבמסגרתה נאלץ מפיק הטקס – ברט ראטנר, "להתפטר" מתפקידו לאחר התרברבות וולגרית בכיבושיו המיניים והתבטאות הומופובית. הבמאי השנוי במחלוקת נשאל על נוהל העבודה שלו עם שחקנים וענה "חזרות? חזרות זה להומואים" (Rehearsals? Rehearsals are for fags). בעקבות פרישתו מהפקת האוסקר, התפטר גם אדי מרפי מהנחיית הטקס במעין הפגנת סולידריות לראטנר, שביים את הסרט האחרון בכיכובו "מיליארד סיבות לשוד".

למרות זאת, נדמה שבסיבוב השני הסתדרו הדברים על הצד הטוב ביותר: עמדת המפיק אוישה בזריזות על ידי זוכה האוסקר בריאן גרייזר ("נפלאות התבונה"), ובילי קריסטל, שקטף שבחים בכל אחת משמונת הפעמים בהן הנחה את האוסקר, שב לעמדת המנחה. הטריילר לאוסקר הופק על ידי אתר ההומור 'Funny or Die' וישודר ביותר מ-2000 בתי קולנוע כחלק מהקדימונים הרשמיים לסרטים שמתקרבים למסך הגדול.