הסרטים הגרועים של השנה יוכרזו ב-1 באפריל

לא את כולם זה יצחיק: פרסי הראזי, המוענקים לסרטים הגרועים של השנה, יחולקו דווקא ביום השקר, ה-1 באפריל. המועמדויות יוכרזו יום לפני האוסקר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מי שיזכה השנה בפרס המפוקפק של התעשייה יוכל להתנחם בכך שאולי מדובר במתיחה. מארגני ה- Razzie Worst Movie Awards, דחו את מועד הטקס, הנערך מסורתית בערב שלפני טקס האוסקר, ל-1 באפריל – יום השקר הבינלאומי. המועמדויות לפרס, שבשנים האחרונות הוכרזו בסמוך לפרסום רשימות המועמדים הסופיות לאוסקר, יוכרזו ב-25 לפברואר, הלילה שלפני הטקס החשוב בהוליווד.מי "זכה" בראזי 2011?

פרס הראזי (פטל הזהב), נחשב מזה שלושים שנה לערב המשעשע של הוליווד. השמלות אומנם פחות מנצנצות ובנאומים לא תמיד מודים לאמא, אבל מאז נוסד ב-1981 כל המי ומי מקפידים להשאיר את הרצינות בבית, ולהתייצב ללילה של הומור עצמי.

בראזי הקודם, שחקניות סקס והעיר הגדולהשרה ג'סיקה פארקר, קריסטין דייוויס, קים קטרל וסינתיה ניקסון זכו יחדיו בתואר השחקנית הגרועה על "סקס והעיר הגדולה 2". הסרט "כשף האוויר האחרון" של מ. נייט שמאלאן קטף את תואר הסרט הגרוע של השנה. הכוכב הגברי המסורתי של הראזי הוא סילבסטר סטאלונה, שזה בפרס לא פחות מ-10 פעמים, והיה מועמד 20פעמים נוספות, בעוד אדי מרפי מחזיק בשיא של מספר מועמדויות בטקס אחד. השנה, אדם סנדלר נחשב למועמד מוביל לקחת הביתה פסלון, על ג'ק וג'יל.

בהודעה רשמית שהוציאו המארגנים נכתב שבנוסף לאירוניה שבתאריך החדש, ההחלטה לדחות את הטקס התקבלה גם בעקבות הרצון "לתת ל-600 המצביעים זמן נוסף לצפות בזבל שהם יצטרכו לבחור למועמדויות".

כתבות מומלצות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל

צילום: אמיל סלמן

האם ייתכן שמגע עם האדמה משפר את המערכת החיסונית?

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות