אוהד נהרין יפרוש מהניהול האמנותי של "בת שבע" בעוד שנה

נהרין, שמכהן בתפקיד מאז 1990, ימשיך לשמש כוריאוגרף הבית של "בת שבע", אך הניהול האמנותי יועבר לידי הכוריאוגרפית גילי נבות, שרקדה בלהקה ושימשה אסיסטנטית שלו

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

הכוריאוגרף אוהד נהרין יפרוש בשנה הבאה מהניהול האמנותי של להקת המחול "בת שבע", לאחר 28 שנה. נהרין, חתן פרס ישראל למחול, מכהן בתפקיד מאז 1990. הלהקה מסרה היום (חמישי) כי הוא ימשיך לשמש כוריאוגרף הבית שלה, אך יעביר את הניהול האמנותי לידיה של הכוריאוגרפית גילי נבות. השינויים ייכנסו לתוקף בספטמבר 2018.

בהודעת הלהקה צוטט נהרין: "זה כמה שנים אני חושב על מהות היחסים שלי עם הלהקה בטווח הארוך. לפני 27 שנים, כשהתחלתי את עבודתי ב'בת שבע', מצאתי אותה במשבר זהות עמוק. כמנהל אמנותי הייתי מחויב למהפך. היינו צריכים לשנות את דרך החשיבה שלנו, את הדרך שבה אנו רוקדים ולמה אנו רוקדים, לשנות את הערכים האמנותיים, ערכי ההפקה ואתיקת העבודה. כיום, בהנהגת דינה אלדור, מנכ"לית הלהקה, עדי סלנט, המנהלת האמנותית השותפה והצוות הנפלא של הלהקה, 'בת שבע' מתנהלת ברמה הגבוהה ביותר. זה מאפשר לי להשתחרר מתפקידי כמנהל אמנותי ולהקדיש את עצמי ליצירה, לרקדנים ולמחקר הגאגא (השפה התנועתית שפיתח נהרין, ג"א)".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ