חלל חדש למופעים של חברי עמותת הכוריאוגרפים בנמל יפו

ב–28 בפברואר יתקיים אירוע הפתיחה שאותו יאצרו יורם כרמי ועידו תדמור

שיר חכם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שיר חכם

חלל חדש למופעים של חברי עמותת הכוריאוגרפים בנמל יפו. עמותת הכוריאוגרפים ומינהלת הנמל הודיעו על שיתוף פעולה למשך תקופת ניסיון של כשנה, שבו מחסן 2 יועמד לרשות הכוריאוגרפים במשך ארבעה ימים בשבוע, מרביעי עד שבת, ובימים ראשון עד שלישי המקום יועמד לרשות הנהלת הנמל. ההתקשרות בין עמותת הכוריאוגרפים לנמל יפו החלה ב–2009, כאשר הועלו מופעי "נמל בית".

התקציב לציוד החלל, שיכיל 200 מקומות ישיבה ובמה, מסתכם במיליון שקלים. העמותה גם תידרש לעמוד בתשלומי הוצאות תפעול המקום. הנהלת הנמל תסייע בתחזוק המבנה, בניקיון, בפרסום ובהקמת בר משקאות. כפי שנהוג גם במרכז סוזן דלל ובתמונע, ישלמו הכוריאוגרפים במחסן 2 שכר אולם, המזכיר מאוד את סוזן דלל, בסך 3,500 שקלים, ולרשותם יעמוד איש טכני.

כאשר סיגלית גלפנד, מנכ"לית עמותת הכוריאוגרפים, נשאלת אם באמת נדרש חלל נוסף למופעי מחול לצד סוזן דלל ותמונע, היא משיבה כי "זה לא סוד שליוצרים יש בעיה למצוא תאריכים למופעים באולמות הקיימים. יש עומס אדיר גם בסוזן דלל, שמשמש בית מרכזי ליצירת מחול וגם בתמונע. אחד לא בא על חשבון השני, אלא כולנו פועלים לטובת אותה המטרה".

ב–28 בפברואר יתקיים אירוע הפתיחה שאותו יאצרו יורם כרמי ועידו תדמור. בערב תחולק הבמה לארבעה ריבועים, שבכל אחד ירקדו כמה כוריאוגרפים או רקדנים קטעים מתוך יצירותיהם של כ–50 כוריאוגרפים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ