נעמי פרלוב מונתה למנהלת האמנותית של מרכז סוזן דלל

הכוריאוגרפית בת ה-60 תחליף את יאיר ורדי, שכיהן ב-30 השנים האחרונות בתפקיד. ענת פישר לבנטון, בעלת קשר משפחתי למשפחת דלל, תמונה למנכ"לית שותפה ותטפל בצדדים הניהוליים־כלכליים של המרכז

גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נעמי פרלוב
נעמי פרלוב צילום: דניאל צ'צ'יק
גילי איזיקוביץ
גילי איזיקוביץ

נעמי פרלוב נבחרה למנהלת האמנותית החדשה של מרכז סוזן דלל. פרלוב תחליף את יאיר ורדי, שכיהן ב–30 השנים האחרונות בתפקיד ואמור לפנות את מקומו בשבועות הקרובים. היא תחלוק את המשרה עם ענת פישר לבנטון, פרסומאית, לשעבר סמנכ"ל לקוחות באדלר חומסקי, שתמונה למנכ"לית שותפה ותטפל בצדדים הניהוליים־כלכליים של המרכז.

פרלוב, בת 60, כוריאוגרפית, מורה ומנהלת אמנותית, היא דמות מוכרת בענף המחול ובתו של הקולנוען דוד פרלוב. היא עבדה במשך שנים עם הכוריאוגרף הצרפתי־אלבני אנז'לן פרלז'וקאז', היתה מנהלת חזרות ומנהלת אמנותית שותפה באנסמבל בת שבע, ניהלה במשך שנים את התחרות "גוונים במחול" ויחד עם אופיר דגן הקימה וניהלה את המסלול להכשרת רקדנים. בשנים האחרונות היא מחלקת את זמנה בין המסלול למסגרות הכשרה אחרות ופעילות כמנהלת חזרות בצרפת.

למשרת הניהול האמנותי בסוזן דלל הגיעה פרלוב לאחר שבקיץ האחרון נודע כי ורדי יסיים את תפקידו בסוף 2019. ועדת איתור קמה לתפקיד, ועל פי גורמים במרכז, כ–17 מועמדים הגישו את מועמדותם לתפקיד. כ–30 מועמדים ביקשו להתמודד על משרת הניהול הכלכלי. פרלוב התבקשה על ידי הוועדה להגיש את מועמדותה ונבחרה מקרב המועמדים שהעפילו לשלב הסופי, עליהם נמנו גם הכוריאוגרף איציק גלילי ואשת החינוך דלית הרמתי.

פרלוב, ששבה אתמול (רביעי) ארצה אחרי שהות בת כמה חודשים בצרפת, מסרה: "פנו אלי מוועדת האיתור ובקשו שאגיש מועמדות. לאחר חשיבה מעמיקה הצעתי חזון הבנוי מהניסיון המקצועי שלי, היכרות של שנים עם סצינת המחול בארץ והעשייה הענפה של סוזן דלל וחינוך דור העתיד של הרקדנים. כרגע שום דבר לא סגור ולא נחתם חוזה".

שותפתה החדש, ענת פישר לבנטון, היתה חברת הנהלת המרכז במשך 17 שנים. היא אשת פרסום וגם בעלת קשר משפחתי למשפחת דלל. היא תחל בחפיפה ב–1 בינואר ותכנס לתפקיד באופן רשמי שבועיים לאחר מכן. יו"ר הוועד המנהל של המרכז, נחמיה דגן, אישר את הפרטים ומסר בתגובה כי העבר בוועד המנהל הוא "יתרון גדול" וכי לעניין הקשר המשפחתי "כולנו היינו מודעים והיא נבחרה ברוב קולות. כולנו חושבים שהיא הבחירה הנכונה ונדע להתמודד עם ביקורת, אם תעלה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ