המעצבים רון ארד ואריק לוי יציגו במוזיאון העיצוב בלונדון

השניים ישתתפו בתערוכה קבוצתית הבוחנת את משמעות הזיכרון בעידן הדיגיטלי. לוי יקרין סרט שמסכם את העבודה על המיצב "אוסמוזיס", וארד יציג עיצוב מחודש לגוף התאורה "לוליטה"

יובל סער
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יובל סער

המעצבים אריק לוי ורון ארד ישתתפו בתערוכה הקבוצתית "קריסטל דיגיטלי" שתפתח ב-5 בספטמבר במוזיאון העיצוב בלונדון. התערוכה תבחן את המשמעות של זיכרון בעידן הדיגיטלי, כתוצאה מהדעיכה של העידן אנלוגי בכל הקשור לתמונות מודפסות, יומנים, מכתבים וכדומה.

נותנת החסות לתערוכה, יצרנית הקריסטלים חברת סוורובסקי, ידועה בשיתופי הפעולה שלה עם מעצבים מוכרים ברחבי העולם. לפני שלוש שנים שיתפה החברה פעולה עם לוי, שהציג ביריד העיצוב במילאנו את המיצב "אוסמוזיס". המיצב הורכב בין השאר מפסלים המחקים את צורתם של גבישי הקריסטל ואת אופני חיתוכם. לוי יציג בתערוכה סרט שמסכם את התהליך.

ארד יציג בתערוכה את גוף התאורה "לוליטה", שהוצג לראשונה ב-2004, המציג הודעות אס-אמ-אס של קהל המבקרים בתערוכה. ארד עיצב אותו מחדש בעבור התערוכה הנוכחית והוסיף לו את היכולת להציג גם הודעות טוויטר.

לדברי מנהל המוזיאון, דיאן סודג'יץ', "התערוכה תחקור את העתיד ואת מערכת היחסים שלנו עם העולם המשתנה, שבו נראה כי קל מדי לאבד את הקשר עם המוחשי והממשי, בעודנו נעים במהירות לעבר העידן הדיגיטלי שבו הזיכרון והחפצים האישיים שלנו נמצאים באינטרנט ויכולים להיעלם כהרף עין".

בנוסף ללוי ולארד יציגו בתערוכה 12 קבוצות עיצוב ומעצבים נוספים, וביניהם ראנדום אינטרנשיונל, פרדריקסון סטאלארד, טרויקה, פול קוקסדג', איב בחאר ומרטין בס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ