יובל סער

ירון שין (jewboy) נבחר לעמוד בראש המחלקה לתקשורת חזותית במרכז האקדמי ויצו חיפה. שין, בוגר המחלקה, מרצה בה זה 13 שנים ובשנים האחרונות הוא ריכז וניהל את לימודי השנה הרביעית במחלקה הכוללת את תערוכת הסיום. בנוסף הוא בעל תואר שני בתקשורת חזותית מאוניברסיטת אוטרכט (הולנד) ובעל תעודת הנדסאי מחשוב ובקרה מהטכניון.

שין, בן 43, הוא ארט דירקטור, אנימטור ומעצב עצמאי. עבודותיו התפרסמו בספרים, במגזינים ובקטלוגים והוצגו בתערוכות בארץ ובחו"ל. בשנה האחרונה הוא עבד על הסרט התיעודי "7 הסלילים של יונה וולך" ובימים אלה עובד על סרט תיעודי על חייו של ח”נ ביאליק.

ירון שיןצילום: דניאל בר און

בתגובה על המינוי אמר שין ש"כאיש מקצוע, המפגש עם הסטודנטים הוא הקרקע הפורייה שממנה אני עצמי ניזון בחיי המקצועיים והאישיים; מאיץ החלקיקים היצירתי הפרטי שלי, שאותו אני מוקיר יותר מכל ספריית עיצוב, ולו העשירה ביותר. מוסד הלימודים הוא מקדש להתנסות, חיפוש וחקירה, זירה המאפשרת את הכלים לפיתוח האישי, שתהפוך את בוגריה לאנשי מקצוע בעלי טביעת אצבע ייחודית שמאמינים בדרכם ונאמנים לה, מוכנים וערוכים לקראת הקשיים וההתמודדויות שלפניהם ושממשיכים לשאת את הלפיד שהוצת במקום הלימודים שממנו יצאו".

שין מחליף את פרופ' טרי שרויאר, שתישאר חברת סגל בכיר של המחלקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ