כנס הצעצועים הבינלאומי השני של שנקר יתקיים באמצע מאי

יובל סער
יובל סער

כנס הצעצועים הבינלאומי השני של שנקר יתקיים ב-13.5. הדוברים בכנס יתמקדו במהפכה העוברת על תעשיית הצעצועים העולמית בעקבות הצורך להתמודד לראשונה עם אפליקציות. בדומה לכנס הקודם, שהתקיים לפני שנתיים, הכנס יאחד בכירים מחברות הצעצועים המובילות בעולם, אנשי אקדמיה ויזמים צעירים. במרכז הכנס יעמוד תחום עיצוב הצעצועים כתחום שמשקף את השינויים המורכבים - הסביבתיים, הטכנולוגיים והתרבותיים - שעובר עולם העיצוב התעשייתי. כתוצאה מכך, מעצבי צעצועים מתמודדים עם אתגרים חדשים, כשתפקיד המעצב הופך לתפקיד של יוצר, ממציא ופותר בעיות אל מול הדילמות הטכנולוגיות החדשות של העולם המתפתח.

בין הדוברים בכנס: אליזבת קריסל, יועצת חדשנות בינלאומית בחברת מאטל; יואב זיו, מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר ויוזם הכנס; ויטול ויראפונסאבן, מנכ"ל חברת PlanToys התאילנדית; ד״ר ג׳יובנה קסטליוני, בתו של המעצב האיטלקי הנודע אקילה קסטיליוני, שתדון בהשפעת צעצועים על תהליכי עבודתו של אביה; אייל קרמר ודניאל לייבוביץ, מייסדי ומעצבי סדרת הצעצועים Yetotoy; יאן שטאקר מחברת פישר־פרייס; שי גויטיין, מנכ"ל ובעלים של חברת Tailor Toys, ועוד.

במקביל לכנס תיפתח תערוכת צעצועים בינלאומית שתהיה פתוחה לקהל הרחב, ויוצגו בה צעצועים אקולוגיים, חיבור צעצועים פיזיים לעידן האייפד, צעצועים אפריקאיים וצעצועים בייצור עצמי.

תגובות