גלריה

יוצאים מהבית

פסטיבל בנמל ת"א ייפתח ב-17:00 פסטיבל תרבות הודו, בסדנת מחול בסגנון בוליווד-דאנס עם ג'ילס צ'ויאן. בזמן הפסטיבל, שיתקיים במשך החודש בת"א, ירושלים וחיפה, יהיו הצגות, מופעי מוסיקה, תערוכות אמנות ומפגשים עם יוצרים.

חג הפועלים פסטיבל סרטי פועלים, שיבחן את מעמד העובדים בישראל ובעולם ייפתח היום בסינמטק חיפה ב-21:15. בבארבי בתל אביב יציינו ב-19:00 את החג ב"ערב טרוצקי" שמפיקה תוכנית הרדיו "חיים של אחרים" של ערן סבג ובהשתתפות דן תורן, שרון קנטור, להקת "באביאגה" ואחרים. כניסה חופשית. בצפון יתארחו ב-20:00 לערך המשוררים יודית שחר, נעמה גרשי, ערן הדס ואחרים באגף גלריה לאמנות בחיפה (הנמל 51) לחגיגת שירי פועלות, פועלים ועבודה.

אופנה תערוכה חדשה של הצורפת וחוקרת ההיסטוריה של התכשיטים מוניקה ברוגר תיפתח היום ב-14:30 בגלריית המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל בירושלים. בתערוכה, "Eine Heimat at the top of my Fingers", יוצגו עבודות צורפות, טקסטיל ואובייקטים אחרים. עד 14 בחודש.

ג'ילס צ'ויאן. פותח בריקוד צילום: Manot

נשארים בבית

טלוויזיה העיתונאי ומדריך הטיולים יגאל צור חוזר להגיש תוכנית טיולים, והפעם מבלי לצאת כלל מהאולפן. בתוכנית, "המדריך לתייר בגלקסיה", שתעלה הערב בערוץ הטיולים בכבלים ובלוויין, יארח צור מומחים לכל טיול. "המדריך לתייר בגלקסיה", ערוץ הטיולים, 19:30.

ספר ילדים יותם, גיבור ספרה החדש של עדנה מזי"א "הרפתקה בתיאטרון", הוא ילד ביישן, שמעז לעשות הצגות רק בביתה של דודתו אלישבע, שחקנית. יום אחד הוא מצטרף אליה להצגה אמיתית ומגלה את מלוא קסמו של התיאטרון. האיורים הם של אורנה סמורגונסקי, שאיירה גם את ספר הילדים הקודם של מזי"א, "סבתא עוד פעם". הוצאת כנרת.

אינטרנט עיצוב מוקפד, מעט מתוחכם ושובר שגרה מאפיין את www.boredpanda.com. הפנדה אולי משועממת, אבל אלה שיגלשו אל האתר יגלו בין השאר 15 עובדות מעניינות על חלומות לצד איורים מחיי היום-יום.

יגאל צור. חוזר לנדוד בגבולות האולפןצילום: חני מור סילברמן

השתתפו בהכנת המדור: נגה גילעם, איתמר זהר, נועה שושני, חגי חיטרון, גליה יהב, דפנה ארד, הילה אוחיון, נירית אנדרמן, צפי סער, גילי איזיקוביץ'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ