בבית או בחוץ: המלצות לבילויים

שלומי שבן, אפרת גוש ואחרים בערב התרמה לציון יום הפרקינסון הבינלאומי, כנס "להחזיר את הדיוקן" בבצלאל, אתר שמראה את השעה המדויקת ועוד

גלריה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גלריה

יוצאים מהבית

מופע עמותת הפרקינסון בישראל תקיים ערב התרמה לציון יום הפרקינסון הבינלאומי ולהעלאת המודעות למחלה. ישתתפו שלמה גרוניך, שלומי שבן, אפרת גוש, יובל שרף והזמרת יעל מישר הלוקה במחלה. ההכנסות קודש לעמותה. 19:00, היכל אמנויות הבמה בהרצליה, ז'בוטינסקי 15.

אדריכלות בית הספר לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב יקיים היום אירוע לרגל יום הולדת 80 לאדריכל דן איתן. הוא עצמו ירצה על "מפירמידות לפירמידות". במקום יוקרן סרטו התיעודי של מתן גוגנהיים: "דן איתן, אדריכל". 19:00, אודיטוריום פאסטליכט, הכניסה חופשית.

כנס באקדמיה בצלאל בירושלים יתקיים היום הכנס "להחזיר את הדיוקן: דימוי, זיכרון, שואה". בין היתר: פרופ' מיכל פרידמן תדבר על "'היהודי זיס' בהיסטוריה, בספרות ובקולנוע" והסופרת מיכל גוברין תרצה על "תשליל של עדות". 10:30-16:45, קמפוס הר הצופים, קומה 8, חדר הסגל.

שלמה גרוניך. למען חולי הפרקינסוןצילום: דניאל צ'צ'יק

נשארים בבית

אלבום “ Pearl ”, אלבומה האחרון של ג’ניס ג’ופלין, יצא ב-1971, אחרי מותה. “ The Pearl Sessions ”, שיוצא בימים אלה, כולל את האלבום המקורי לצד דיסק נוסף עם הקלטות אלטרנטיביות, דיבורי אולפן ושאר פנינים למעריצים.

כתב עת גיליון 15 של כתב העת “אודיסאה - מסע בין רעיונות”, שראה אור באחרונה, מכריז כי “העולם שייך למבוגרים”. הגיליון מוקדש לזִקנה ובוחן כיצד מתארגן העולם לקראת המהפכה הדמוגרפית הצפויה עם עלייתם של תוחלת החיים ושל שיעור הקשישים באוכלוסייה. עורך: שמואל שם-טוב; מו”ל: חברת טבע והאוניברסיטה העברית.

אתר סוף סוף נמצא אתר יעיל שמראה בבירור ובדיוק מה השעה. הוא עושה יותר מזה, הוא גם מסביר עד כמה השעון של המחשב מאחר או מקדים את זמנו. שומר המסך הטוב
ביותר. .http://time.is

ג'ניס ג'ופלין. הקלטות אלטרנטיביות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ