גלריה

יוצאים מהבית

מסיבה "לאמב + וולף", הצמד האמריקאי שמורכב מגדי מזרחי וזאב אייזנברג, יבוא היום לראשונה לתקלט בישראל. השניים, שנולדו למשפחות יהודיות דתיות בניו יורק, מתמקדים בדיסקו האוס וגרוב אטי ואקלקטי. 23:30, מועדון הבלוק, דרך שלמה 157 (תחנה מרכזית) תל אביב.

קולנוע שון מקאליסטר בא לתימן כתייר, אבל בחברת מדריך טיולים מהעיר צנעא תיעד את המהפכה העממית שהובילה להפלת עלי עבדאללה סאלח מכיסאו לאחר 33 שנה בשלטון. סרטו "מהפכן בעל כורחו" יוקרן היום ב-17:00 בסינמטק תל אביב כחלק מפסטיבל דוקאביב.

קלאסי החלילניות דורט פלורנטין וענבר סלומון יופיעו היום לצד נגנית הצ'מבלו יוכבד שוורץ בקונצרט "צלילים מלים". הן ינגנו מיצירותיהם של באך, טלמן, סמרטיני ואחרים. הלהיטים: פרקים מתוך הפרטיטה לחליל של באך (הפעם בחלילית), וטריו-סונטה של סמרטיני (דואו חליליות וצ'מבלו) שחוברה במקור להרכב כזה. 20:00, המרכז ע"ש פליציה בלומנטל, תל אביב.

"לאמב + וולף". גרוב אטי

נשארים בבית

טלוויזיה כמו בסדרות אחרות שלו, גם ב"אלקטרז" ג'יי-ג'יי אברמס משחק עם ציר הזמן ונע בין עתיד, הווה ועבר. בפרק הערב, בסדרה על האסירים שנעלמו מהאי אלקטרז בשנות ה-60 ושבים פתאום, קלרנס מונטגומרי, האדם היחיד החף מפשע ששהה שם, חוזר משום מקום ומתחיל לבצע את פשעיו. 22:00, הוט זון.

ספר "בינינו, הלבנטינים", שכתב הסופר ועיתונאי "הארץ" בני ציפר, הוא אסופת רשימות מסע מביקורים תכופים בירדן, טורקיה, מצרים, יוון וצרפת. בספר, הרואה אור בהוצאת עם עובד, בוחן ציפר אם יש דמיון בין העמים השוכנים לחופי הים התיכון, כשהוא מתבונן באורח החיים, בתרבות, בקולנוע ובאופן שהם רואים זה את זה.

אתר איך להתעדכן במוסיקת רוק אלטרנטיבית בלי לשמוע את כל רעשי הרקע מסביב? האתר www.thelineofbestfit.com מציע אפשרויות להאזין לזמרים צעירים שנהנים לפעול בשולי תעשיית המוסיקה ולא להוטים להתפרסם כל כך.

"אלקטרז". בחזרה לאי

השתתפו בהכנת המדור: נגה גילעם, איתמר זהר, נועה שושני, גליה יהב, חגי חיטרון, אבנר שפירא, נירית אנדרמן, עידו בלאס, אורי זר אביב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ