גלריה

יוצאים מהבית

מופעים עם שני סמפלרים, גיטרה, קלידים ושירה, ההרכב האלקטרוני "Bitter Jews" של שי ליברובסקי וחיים ויטאלי כהן, יופיע ב-21:30 במועדון הצימר בתל אביב (הגדוד העברי 5). חצי שעה אחרי תופיע בקפה ביאליק בתל אביב הזמרת (הנבלנית) רננה הנדלר נאמן, לקראת אלבום בכורה.

עיון בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב יתקיים היום ב-9:00 כנס בנושא "מי מפחד ממחקר גנטי: אתיקה וגנטיקה, ישראל 2012". בין היתר ידונו הסוגיות: הולדה בעוולה, רפואה מותאמת אישית, צדק חלוקתי ודטרמניזם גנטי. בין הדוברים: השופט בדימוס אליהו מצא, פרופ' ורדיאלה מיינר ופרופ' דני פילק.

תערוכה ב"נשף", המוצגת בגלריה נ&נ אמן בתל אביב (גורדון 26), יצר האמן צחי קולב דיוקנאות שבהן הוא מחופש לדמויות שונות. העבודות מורכבות מקולאז'ים שבהם נעוצות אלפי סיכות תפירה בעבודת יד קפדנית, כך שהן יוצרות את קווי דמותו של האמן.

כנס הדיון הציבורי על שיטת הממשל וההצעות לרפורמה שלה אינו כולל את ההשלכות המגדריות, כמו ייצוג שוויוני לנשים. אלה יידונו בכנס של המרכז לקידום נשים בזירה הציבורית, "היבטים מגדריים של שינוי שיטת הממשל", שיהיה היום ב-16:00 במכון ון ליר בירושלים.

"ביטר ג'וז". אלקטרוני בצימרצילום: צחי צלניקר

נשארים בבית

טלוויזיה בפרק האיחוד של "הישרדות וי-איי-פי", שישודר הערב ב-21:00, יש אווירה המזכירה מטחי גשמים. בסופו ייסגרו חשבונות ויסתמנו בריתות חדשות.

ספר ילדים "התרנגולת שהלכה אחורה" מאת נורית זרחי מספר על פגישתן של ילדה ותרנגולת, שכל אחת מהן בטוחה שהמקום שבו היתה קודם לכן היה טוב יותר. איירה הילה חבקין, הוצאת עם עובד.

"הישרדות וי-איי-פי". סגירת חשבונותצילום: ורד אדיר

השתתפו בהכנת המדור: נגה גילעם, איתמר זהר, חגי חיטרון, גליה יהב, דפנה ארד, קמיע סמית, אורי זר אביב, צפי סער, עידו בלאס

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ