כרטיס ביקור: פארק אשדוד ים

מזרקה מזמרת, אגם בו מתקיימים תחרויות ראווה, גן סלעים ואמפיתיאטרון ענק - פארק אשדוד ים הפך מזמן לאטרקציה מובילה בעיר הדרומית

דניאל שירין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
םארק אשדוד ים
שלל הפתעות. פארק אשדוד יםצילום: לשכת דובר עיריית אשדוד
דניאל שירין, עכבר העיר

פארק אשדוד ים משתרע על שטח של 200 דונם ומשמש כמקום בילוי לכל המשפחה. במרכזו של הפארק עומד אגם ובתוכו מזרקה צבעונית שנבנתה בהשראת המזרקה המפורסמת בברצלונה. כמו כן, הפארק מכיל אמפיתיאטרון ענק ובו 8,500 מקומות, נקודת מצפור גבוהה עם נוף פנוראמי על חוף הים, סלעי ארץ ישראל, מגרשי ספורט מגוונים לכדורסל ולכדורגל, מתקני כושר ואזורי צל בהם מתקני שעשועים לכל הגילאים.

מהן האטרקציות?

» המזרקה המזמרת – מדובר באטרקציה הבולטת והמסקרנת ביותר בפארק, ששוכנת במרכזו של האגם ומושכת אליה צופים רבים במהלך שעות הפעילות. אח המתחם נוהרים תושבי העיר על מנת לצפות במופע האטרקטיבי שמשלב בין אור, מים ומוזיקה.

» אגם הפארק – מלבד המזרקה השוכנת במרכזו, האגם הפך גם הוא למקום הבילוי של מועדון הפולו קייק של אשדוד. באגם מתקיימים אימונים ולעיתים נערכים בו גם משחקי ראווה בהם יכול ציבור המבקרים לחזות. סביב האגם מוצבים פסלים אומנותיים הבנויים מפסיפס אבנים צבעוני.

» אמפיתיאטרון אשדוד - זהו האמפיתיאטרון הגדול בישראל שמכיל לא פחות מ-4,500 מקומות ישיבה ו-450 מקומות על הדשא.

» גן סלעים – בגן ניתן למצוא סלעים שונים מכל רחבי המדינה, המסמלים את אבני הארץ. מנקודת התצפית הממוקמת בפסגת הפארק, ניתן להביט לכיוון הים ולחזות בשקיעה, או לחילופין להביט לדרום ולצפות במרינה של אשדוד.

» מתחמי משחק לילדים – הכוללים בין היתר קירות טיפוס, טרמפולינה שנעזרת בחבלים, מגלשות סולמות גן מוזיקלי שכולל מרצפות מנגנות, פעמונים מסתובבים, אפרכסות המעבירות קולות ועוד.

מתי להגיע?
הפארק פתוח מדי יום משעה 06:00 ועד 23:00 ונגיש לבעלי מוגבלויות.
שעות פעילות המזרקה - שעון קיץ
ימים ראשון-חמישי: 20:30, 21:30, 22:15.
מוצ"ש: 21:00, 22:00.
שעות פעילות המזרקה - שעון חורף
ימים ראשון-חמישי: 18:30, 20:30.
מוצ"ש: 20:30, 21:30.