אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
אילן אסייג

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, פסטיבל מחיר: 40-95 שקלים למופע

אירועי 'שילובים' יתקיימו ב 18-21 באוגוסט 2019 באולמות האבירים בעכו העתיקה ויציגו קונצרטים, כיתות אמן, סדנאות, שירה בציבור ופעילויות העשרה, בהפקת עמותת הנבל והזמיר. במופיעים ניתן למצוא את דיויד ברוזה עם תזמורת הגליל, אחינועם ניני ומירה עווד, דיקלה ומקהלת קולות השלום בניצוח יאיר דלאל ומקהלות והרכבי שירה יהודים וערביים. מחיר כרטיס לכל מופע שילובים: 50 שקלים לכרטיס (40 שקלים לתושבי עכו ולזכאי הנחה). מחיר כרטיס לכל מופע: 95 שקלים לכרטיס (70 שקלים לתושבי עכו ולזכאי הנחה).

החופש הגדול - המדריך המלא לקיץ
חם על המסך: סרטי הילדים של הקיץ
פסטיבלי המוזיקה הגדולים של הקיץ 
מול השקיעה: ברים על החוף שחייבים להכיר
ברים שווים מתחת לכיפת השמיים

במוקד האירועים והמופעים יעמוד, לראשונה במסגרת הזמריה, פרויקט "שילובים" במסגרתו מקהלות מנצרת, משפרעם, מיפו, מפתח תקווה, מרחובות, מפרדס חנה, מנוף הגליל (נצרת עילית) וחבורות זמר יהודיות וערביות שיופיעו ביחד ולחוד.

לוח אירועי זמריית שילובים

יום ראשון, 18 באוגוסט

12:00 - כיתת אמן עם אנדרה דה קוואדרוס
13:00 - סדנה עם עודד זהבי
14:00 - סדנה עם ג'יני רבין
15:00 - סדנה עם נעמי פארן
16:00 - שילובים: מקהלת עוד אל נאד, מנצחת: קתי ג'רג'ורה ומקהלת הרוח הטובה, מנצח: אבי בן עוז.
17:00 - סדנה עם ג'יני רבין
20:30 - קונצרט פתיחה חגיגי - דויד ברוזה ונגנים בשיתוף עם תזמורת הגליל, מנצח: נביל עבוד אשקאר.

יום שני, 19 באוגוסט

12:00 - כיתת אמן עם אנדרה דה קוואדרוס
13:00 - סדנה עם ג'יני רבין
14:00 - סדנה עם נעמי פארן
15:00 - סדנה עם ג'יני רבין
16:00 - שילובים: מקהלת ראנה, מנצחת: מיקה דני ומקהלת נווה שיר, מנצחת: ענת דור-מרגלית.
20:30 - אחינועם ניני מארחת את מירה עווד, מנהל מוזיקלי: גיל דור 

יום שלישי, 20 באוגוסט

12:00 - כיתת אמן עם אנדרה דה קוואדרוס
13:00 - סדנה עם ג'יני רבין
14:00 - סדנה עם ניזאר אלכאטר
15:00 - סדנה עם ג'יני רבין
16:00 - סדנה עם יאיר דלאל
16:00 - מקהלת סולרון, מנצח: רמי ברבר והזמרת ראוואה אראם
17:00 - רסיטל של ניזאר אלכאתר
17:00 - שילובים: אלבעת' קולות ערביים גליליים, מנצח: רחיב חדד ומקהלת שחר, מנצחת:  גילה בריל
19:30 - אנסמבל "קול כלי", אנסמבל הנוער של "קול יוצר"
20:30 - דיקלה בהופעה בשיתוף עם המקהלות שירנא וקולות השלום, מנצח יאיר דלאל

כתבות שאולי פספסתם

*#